תקשורת השמאל חגגה פעמיים: את התקפלות הקבינט ואת הורדת המגנומטרים - 0404
תקשורת השמאל חגגה פעמיים: את התקפלות הקבינט ואת הורדת המגנומטרים שלמה מור, 0404

תקשורת השמאל חגגה פעמיים: את התקפלות הקבינט ואת הורדת המגנומטרים

כלי התקשורת השמאלנים בישראל חוגגים פעמיים. בפעם הראשונה הם חגגו את החלטת הקבינט מהלילה להסיר מיידית את המגנומטרים מהכניסה להר הבית ובפעם השנייה הם חגגו את העובדה שהם יכולים להכנס כעת בראש הממשלה ובשרי הימין.

לתקשורת השמאל בישראל זהו יום חג. להם, כמו לשמאל בישראל, יש כעת את כל הכלים לבעוט בראש הממשלה ובשריו. הם שמחים ומאושרים על התקפלות הקבינט – מה שמאפשר להם לבקר ובצדק את הזיגזג הפוליטי והפחדני ומנגד, הם מאושרים על עצם הסרת המגנומטרים – נושא שכלי התקשורת בארצנו לחצו לבצעו ותקפו אותו למן הצבתם בכניסה להר הבית.

את הביקורת על התקפלות הקבינט ראוי שעם ישראל יקבל מכלי התקשורת בצד הימני – ההגיוני של המפה. שם, כותבים מהלב על הזיגזוג המרתיח. שם מדברים על מה שבאמת מפריע לעם היושב בציון. שם, זועמים על ההתקפלות והפחדנות ועל העובדה שגלאי המתכות הוסרו. בתקשורת ההגיונית זועמים באמת – כי הר הבית חשוב לנו. כי ירושלים היא בירתנו וכי מכרנו את הריבונות שלנו בעד נזיד עדשים… בכד כלום!

בתקשורת השמאל, הביקורת נגד הקבינט – ראש הממשלה ושריו, מגיעה רק ממקום אחד… מאותו מקום השואף וחושק להפיל את הממשלה. אל תקנו את מה שהם מנסים למכור לכם!

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]