סמוטריץ': "הורדת המגנומטרים היא התקפלות וכניעה לטרור" - 0404
סמוטריץ': יח"צ, פייסבוק

סמוטריץ': "הורדת המגנומטרים היא התקפלות וכניעה לטרור"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' הגיב להחלטת הקבינט בנוגע להסרת המגנומטרים.

סמוטריץ': "הורדת המגנומטרים היא התקפלות וכניעה לטרור. ההנהגה התקפלה וסיפקה ניצחון לטרור ולאלימות. מנהיגות נבחנת ביכולת לקבל החלטות נכונות וטובות לטווח הארוך גם אם הן לא פופולריות בטווח המיידי.

החלטות בתחום הביטחון נמדדות בטווח הארוך ולא בטווח המיידי של כאן ועכשיו. כעת הערבים מבינים שטבח במשפחה יהודית היה כדאי ויכול לקפל אותנו. פיגוע רצחני של מחבל נתעב ואיומים בהמשך האלימות שינו את מדיניות ישראל וקיפלו את ראש הממשלה והקבינט. המסר לרחוב הערבי ולמחבלים ברור: הטרור משתלם.

החלטות שמתקבלות מתוך הסתכלות קצרת טווח מעודדות פיגועים רצחניים בעתיד ואנו נשלם חלילה בדם רב על החולשה שהפגינה ההנהגה היום.

הפוליטיקאים העדיפו הלילה לקנות שקט קצר טווח שירשם על שמם במחיר פגיעה אנושה בכח ההרתעה ומשכון העתיד הביטחוני שלנו – שאיתו יצטרכו להתמודד מי שיבואו אחריהם. מנהיגות אמיתית ואחראית צריכה לפעול אחרת ובע"ה נדאג שתהיה כזו לעם ישראל.

שמח על גילוי המנהיגות של השרים בנט שקד ואלקין שעל פי הפרסומים העדיפו את האינטרס הביטחוני על פני הפופוליזם והצביעו נגד מהלך הכניעה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]