אורגד מבנים עושה מהפיכה בתחום של שיפוץ בניין - 0404
אורגד מבנים עושה מהפיכה בתחום של שיפוץ בניין אורגד מבנים

אורגד מבנים עושה מהפיכה בתחום של שיפוץ בניין

לשפץ את הדירה כשרוצים לשדרג את איכות החיים זה הכי סטנדרטי שיש, אבל שיפוץ בניין משותף זה עניין אחר לגמרי. עצם האכפתיות ביחס לרכוש המשותף, ההסכמה להשקיע כסף בשיפוץ מרחבים שהם לא פרטיים של כל אחד מהדיירים אלא משותפים לכל הדיירים יחד, זה לא מובן מאליו. אבל כפי שמוכיחה לנו חברת אורגד מבנים, שיפוץ בניין הוא עדיין פרויקט הכרחי לכל בניין שמגיע לפרקו ובכל בניין משותף מגיע הרגע הזה שבו כבר אי אפשר לעצום עין אל מול המראה שלו, שלא לומר אל מול הסיכונים הבטיחותיים שמתחילים להתהוות בו.

אורגד מבנים

 

משפצים בניינים בכל רחבי הארץ

אחרי שנים של פעילות בענף הבניין, זיהתה אורגד מבנים את הפוטנציאל הגלום בתחום של שיפוץ בניין משותף והחליטה להשקיע מאמץ ממוקד בקידום הפעילות שלה בתחום זה. "זה נכון שקיים קושי פסיכולוגי להשקיע ברכוש משותף, לפעמים על חשבון הדירה הפרטית שלך", מסביר המנכ"ל, "אבל זה נכון גם שישנם בניינים משותפים שבהם משפיע המרחב המשותף גם על איכות החיים הפרטית של כל אחד מהדיירים ברמה כזאת שמחייבת התייחסות ולא מאפשרת עוד להתעלם", הוא מסביר. ואכן, על בסיס זה הצליח מנכ"ל אורגד מבנים לבסס פלטפורמה עסקית רחבה הכוללת מתן הלוואות לדיירי בניינים משותפים לצורך שיפוץ בניין משותף, סיוע בכל ההיבטים המשפטיים והיתרי הבנייה, הסדרת עניינים וגישור בין הדיירים ובין עצמם וכמובן חבילה מקצועית מא' ועד ת'.

זה לא רק איכות חיים, זה גם שווי נכס

אחד מההצדקות הבלתי מעורערות לביצוע שיפוץ בניין, כזאת שגם מצליחה לשנות את דעתם של דיירים סרבנים מקצה לקצה, היא העלייה בערך הנכס לאחר פרויקט שיפוץ בניין. "בסופו של דבר", מסביר מנכ"ל אורגד מבנים יעקב כהן, "ערך כל דירה בבניין נקבע גם על פי הבניין בו היא ממוקמת. בניין משופץ, מעוצב ומרווח יכול להוביל לעלייה של לא מעט אחוזים של כלל הדירות בו. בתהליך של הזנקת פרויקט שיפוץ בניין אנחנו מצליחים להבהיר ללקוחות שלנו את ההשפעה של פרויקט כזה על שווי הדירה שלהם, וזה בדרך כלל עובר אליהם יפה וברור". ואכן, חברת אורגד מבנים מנהלת היום עשרות רבות של פרויקטים בכל רחבי הארץ ומסייעת לדיירי בניינים משותפים, גם לשפר את איכות החיים שלהם בבניין וגם להשביח את ערך הדירות שלהם.

חשוב לציין, כי הצלחתה של אורגד מבנים בתחום אינה מקרית. החברה גיבשה מודל עסקי מקיף ומוקפד הכולל בתוכו גם שיתופי פעולה עם קבלני משנה ממגוון תחומים בענף הבניין וכן שיתופי פעולה עם רשויות מקומיות ועיריות איתן היא פועלת בתחום של תכנון ובנייה והוצאת היתרי בנייה. יחד עם חבילת המימון שמציעה החברה ללקוחותיה, לא פלא שהצליחה אורגד מבנים להפוך את התחום של שיפוץ בניין לתחום אטרקטיבי ומוביל בענף הבניין כולו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]