השקעות נדל"ן ביוון - 0404
+
השקעות נדל"ן ביוון pixabay

השקעות נדל"ן ביוון

מי שיש ברשותו כסף זמין, או מי שמעוניין להשקיע את ההון האישי שלו בנכסים פיננסיים ואחרים שיניבו לו תשואות נאות, עשוי לגלות בתוך זמן קצר שהשקעה בנדל"ן הייתה בעבר ועודנה גם היום ההשקעה המשתלמת ביותר. מחירי הנדל"ן בישראל נמצאים במגמת עלייה מתמדת, ועדיין לא נראה באופק הגורם שיעצור, או לכל הפחות ימתן את עליית המחירים. עם זאת, משקיעי נדל"ן רבים כבר מחפשים הזדמנויות עסקיות נוספות. זאת, כיוון שמבחינת היחס בין העלות לתועלת, אפשר למצוא השקעות משתלמות, והן אינן חייבות להתבצע דווקא בישראל. אחת הדוגמאות הטובות להשקעה כאמור הינה השקעות נדל"ן ביוון. מדובר ביעד אטרקטיבי, שעשוי לייצר תשואה נאה על ההשקעה לאורך זמן. מה היתרונות של נדל"ן ביוון ביחס לכל מקום אחר? היכן ניתן ללמוד, להשתלם ולהתמקצע בנושא הנדל"ן? כדאי לקרוא – התשובות בהמשך.

כל היתרונות של השקעה ביוון

כאמור, השקעה בנדל"ן בישראל, אף שהיא עשויה לשאת רווחים נאים, עלולה להתגלות כהשקעה פחות משתלמת, אם בוחנים אותה ביחס להשקעות אחרות. השוואה מהירה להשקעה בנכסי דלא ניידי ביוון מעלה שההשקעה בהם משתלמת הרבה יותר. בראש וראשונה – מחירי הנדל"ן ביוון נמוכים מאד ביחס לאלה הנהוגים בישראל. זאת, בעקבות המשבר הכלכלי המתמשך ביוון והנטייה של האוכלוסייה המקומית למכור נכסים, או לכל הפחות להימנע מרכישת נכסים חדשים. המשבר כאמור פוגע ביכולת של היווני הממוצע לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלו, שלא לדבר על תשלומי המשכנתא. 

מנגד, יוון בכלל והעיר אתונה בפרט, הם מקומות שהתיירות בהן פורחת. מספר התיירים ביוון נמצא בגידול מתמיד, בעיקר משום שהמשבר הכלכלי הפך את התיירות בה למשתלמת. התוצאה המיידית של התופעה הזאת היא קיומה של האפשרות להשכיר נכסי נדל"ן שונים בשכר דירה אטרקטיבי. עבור התייר הממוצע מדובר בחיסכון משמעותי. עבור המשכיר, מדובר בשכר דירה נאה ותמורה מצוינת עבור הנכס. השילוב של מחירי נדל"ן נמוכים ותשואה גבוהה, הופך את יוון ליעד אטרקטיבי במיוחד להשקעה.

לימודי נדל"ן ורכישת מקצוע אטרקטיבי

על מנת לשפר את היכולת לזהות הזדמנויות השקע איכותיות ולבצע את ההשקעה על הצד הטוב ביותר, קורס נדל"ן של חברת נדל"ן אחד על אחד, מהווה אמצעי אטרקטיבי שיסייע לכל מי שעובר אותו לשפר את הידע ולהעצים את היכולות שלו לזהות השקעות אטרקטיביות, לממש אותן וליהנות מהפירות שלהן לאורך שנים. את הקורס מעבירים מומחים לנדל"ן, והוא כולל את כל השלבים בדרך להשקעה מוצלחת. אם יש לך עניין להעמיק את הידע וההבנה שלך בעולם הנדל"ן, ובמקביל לבחון את ההשקעה העתידית שלך, זה המקום הנכון עבורך ואתה במקום הנכון. כדאי לך ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המנוסים של נדל"ן אחד על אחד יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך לאורך כל הדרך, וילוו אותך לאורת תהליך ההשקעה עד לסיום המוצלח של העסקה.   

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com