סיור וירטואלי בדירות - 0404
סיור וירטואלי בדירות

סיור וירטואלי בדירות

זהו, הרגע הגיע, אתם מתכוננים למכור את ביתכם או את נכס הנדל"ן שלכם. תהליך מכירה איכותי, הוא כזה שנערך בשיטתיות ובמהירות, כאשר התוצאה היא תשואה נאה עבורכם.

 

תהליך המכירה כולל שלבים רבים כגון פרסום המודעות ברשתות החברתיות ובאתרים מותאמים, פניה לסוכני נדל"ן, יצירה של תוכן איכותי ועזרים ויזואליים איכותיים, שימחישו בפני הקונים כי הנכס שלהם – הוא היוקרתי, המשתלם והמתאים ביותר עבורם.

 

סיור וירטואלי בדירות מעניק לכם את הדרך האולטימטיבית – להציג חלל בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. יצירה של סיור וירטואלי בדירות שהוא מקצועי, מסייעת להמחיש בפני הלקוחות את הנכס שלכם בשקיפות מלאה וכתוצאה מכך, לפנות אליכם כאשר הם משוכנעים כי הם רוצים את הבית.

הגדרת הסיור הווירטואלי

סיור וירטואלי בדירות, נערך על ידי אפליקציות ובדרך-כלל על ידי מצלמות איכותיות כגון חברת VARIA, מאפשרות לכם או לאיש מקצוע לצלם תמונות בתצורה תלת-מימדית. תצורה זו מציגה כל חדר וחדר בשקיפות מלאה ומאפשרת ללקוחות שלכם להתוודע לאינספור משתנים, שהיו נסתרים מהם בתמונות הדו-מימדיות השגרתיות: אורך, רוחב וגובה החדרים ואזורים צדדיים או נסתרים בחללי החדרים (שלרוב לא זוכים לתשומת לב בתמונות רגילות), כולם יהיו גלויים לחלוטין בפני הלקוחות הפוטנציאליים באופן מלא.

לאחר תהליך הצילום עצמו, תוך מספר שעות בדירות יהיה נגיש לחלוטין עבורכם ועבור הלקוחות שלכם, באמצעות הסמארטפון, הטאבלט, המחשב או כל מכשיר חכם שקיים ברשותם.

שקיפות מלאה 24/7

לאחר שתחלקו סיור וירטואלי בדירות ברשתות החברתיות ובאתרים המתאימים, הלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מהסיור הווירטואלי בכל זמן ובכל עת. בזכות זאת, ללא שום צורך להגיע עם כל המשפחה והחברים, הם יוכלו להתייעץ עם סוכן הנדל"ן ועם אימא אודות הבית, לוודא כי הוא אכן מתאים עבורם מבחינת הגודל והנפח שלו וכי הדקורטיביות שלו אכן מחמיאה בעיניהם.

בזכות זאת, כאשר הלקוחות הללו יחליטו לפנות אליכם, הם יעשו זאת בתור לקוחות שקולים ומבוססי החלטה, שהבינו כי הם מעוניינים בדירה. כמותם, לקוחות רבים נוספים יביעו עניין מוצק בנכס המרשים שלכם, כתוצאה מהיכולת לבחון אותו מכל זווית. פניות רבות ורציניות מעין אלו, יסייעו לכם לבצע תהליך מכירה בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם וכמובן, במחיר המשתלם ביותר עבורכם.

חיסכון משמעותי בזמן

בין אם אתם מאפשרים לסוכן נדל"ן להראות את הדירות עבורכם ובין אם אתם מראים את הדירות בעצמכם, הדבר בדרך-כלל מצריך זמן רב ומביא לסף דלתכם אינספור לקוחות מבולבלים, שכלל אינם מבינים מה הם עושים בחלל זה.

 

סיור וירטואלי בדירות לא רק מסייע לכם ליהנות מההצעה הערבה ביותר, אלא אף תורם לחיסכון משמעותי של הזמן שלכם, שכן כל הפניות שיגיעו אליכם – יהיו מלקוחות שזכו לבחון את הבית באופן יסודי, לנתח אותו מכל כיוון ולגבש החלטה כי הם רוצים שיהיה שלהם.

 

כתוצאה מכך, תוכלו לחסוך זמן רב, אי-נעימות וליהנות מהימים האחרונים בדירה שלכם בשקט יחסי.

כאשר אתם בוחרים לאפשר ללקוחות שלכם ליהנות מסיורים וירטואליים של הנכסים שלכם, אתם מייעלים את תהליך ההכנה, ההצגה והמכירה של הנכס שלכם: אתם דואגים להעניק ללקוחות שלכם את היכולת לשפוט את הנכס טרם ראייתו באופן פיזי, חוסכים זמן יקר עבורכם ועבור סוכן הנדל"ן שלכם ונהנים משפע הצעות רכישה מבוססות, שיזכו אתכם במחיר האטרקטיבי ביותר.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]