בחירת המשרדים של טאבולה - 0404
בחירת המשרדים של טאבולה

בחירת המשרדים של טאבולה

טאבולה ידועה כאחת מחברות ההייטק המובילות בישראל. החברה, המתמחה בהמלצות תוכן לגולשים על פי העדפותיהם נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל והיא כבר חברת קבע בשלל דירוגים שונים הקובעים את החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל בשנים האחרונות.

יתרה מכך, רק לאחרונה בתחילת אוקטובר החברה התמזגה עם חברה מובילה אחרת Outbrain באחד המיזוגים המשמעותיים שהיו במשק הישראלי בשנים האחרונות.

לא לחינם טאבולה נחשבת למוקד משיכה עבור עובדים רבים. אחד הפקטורים המשמעותיים הוא כמובן גם היחס לעובדים והנגישות לצירי תחבורה מרכזיים. על כן אין זה מפתיע שלפני כמה שנים, כאשר החברה חיפשה משרדים להשכרה היא התמקדה בין השאר בשוק המשרדים להשכרה בבורסה רמת גן. עד ינואר 2012, טאבולה הייתה חלק מעוד חברות רבות שבחרו באופציה של חיפוש משרדים להשכרה בתל אביב. משרדיה של טאבולה היו ממוקמים ברחוב תוצרת הארץ בתל אביב, לא רחוק ממגדלי עזריאלי. אך עם הרחבתה וגדילתה של החברה, מנהליה של טאבולה בחרו למשל שלא לבחור לשכור משרדים בהרצליה או באופציה של השכרת משרדים ברמת החייל אלא דווקא לחפש משרדים להשכרה ברמת גן.

.

 

היום, על פניו מהלך זה נראה טריוויאלי, וזאת בזכות העובדה שמשרדים להשכרה בבורסה הפכו עם השנים להיות אפשרות יותר ויותר פופולרית וכנראה שהדבר אינו מפתיע. כמו בעסקי התוכן, כך גם בתחום הנדל"ן המסחרי, טאבולה סימנה כיוון ופרצה דרך עבור חברות רבות. לא בטוח שבעת הבחירה אחרי משרד חדש, טאבולה פעלה לפי אלגוריתם מתקדם כפי שהיא מפעילה ביומיום עבור הלקוחות שלה אך אין ספק שאם היה קיים כזה ב-2011 עת החברה חיפשה אחר משרדים חדשים, שירות כזה היה מועיל לה.

בכל מקרה, אם ב-2011 האפשרות של השכרת משרדים בבורסת רמת גן נחשבה לאפשרות מעניינת אך לא הרבה מעבר לכך, כיום בשלהי 2019 משרדים להשכרה בבורסה הם אחד מנכסי הנדל"ן המבוקשים בשוק הנדל"ן המסחרי. השכרת משרדים בבורסה נחשבת במידה רבה היום לאפשרות לא פחות קורצת מהשכרת משרדים בתל אביב למשל. זאת בין היתר בזכות הגישה למוקדי תחבורה ציבורית מרכזיים ומשמעותיים, הקרבה לתל אביב והבחירה של חברות רבות להתמקם שם אשר יצרה סביבה עסקית תוססת ומפרה.

מגדל אטריום רמת גן, בית משכנה של TABOOLA, צילום – OFFISPACES.COM

לכן, בחירה באזור הבורסה עבור השכרת המשרדים מלמדת שכמו בעסקים, גם בתחום הנדל"ן, אנשי טאבולה ידעו לצפות קדימה טרנדים משמעותיים ולנתח את המגמות בשוק באופן מדויק. ואם בטאבולה ידעו לעשות זאת, אין סיבה שלא לרצות להצטרף לחבורה האקסלוסיבית של החברות הנמצאות במתחם הבורסה ברמת גן, כולל טאבולה ולבחור באיזור זה עבור המשרדים שלכם.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]