הסדרות הישראליות הכי טובות של 2019 - 0404
הסדרות הישראליות הכי טובות של 2019

הסדרות הישראליות הכי טובות של 2019

שנת 2019 היא שנה טובה לסדרות הישראליות ומהווה המשך לקפיצה האדירה של היצירה הטלוויזיונית המקומית בעשור האחרון.

מספר סדרות ישראליות זוכות לנוכחות מסיבית בתעשיית הבידור העולמית, לרבות סדרות שנרכשו לשידור על ידי נטפליקס וסדרות שזכו לעיבודים זרים. בין הסדרות הישראליות הטובות של שנת 2019 יש גם סדרות שזכו לפרסים נחשבים בתעשייה המקומית והבינלאומית.

הכנו עבורכם סקירה קצרה על הסדרות הישראליות הטובות ביותר לשנת 2019, ניתן לצפות בסדרות השונות באמצעות שירותי טלוויזיה כמו סטינג טיוי ושירותים נוספים, וכדאי גם לכם לנצל את מזג האוויר החורפי לבינג' עם המשפחה או עם החברים עם סדרות בעברית.

הבנים (2019)

מיני סדרה בת 10 פרקים העוקבת אחר סיפור חטיפת שלושת הנערים בקיץ 2014, מעשה שהוביל לרצח הנער מוחמד אבו-חדיר על ידי שלושה יהודים. זו סדרת דרמה אנושית עם מיטב השחקנים הישראלים המתארת את האווירה הציבורית באותם ימים מתוכה נולד מעשה רציחתו של הילד הערבי על ידי יהודים. הסדרה משקפת את שני הצדדים לאירוע ועוסקת בפצעים פתוחים בחברה הישראלית אך גם בצד הערבי.

רק להיום (2019)

סדרת דרמה חדשה ומרתקת של ניר ברגמן ורם נהרי, הסדרה עוקבת אחר סיפורם של אסירים בשיקום. "רק להיום" מגוללת את סיפורם של האסירים המשוחררים מבית כלא וסיפורם של המדריכים המלווים אותם בהוסטל שיקומי בו האסירים לשעבר מתגוררים, כאשר העלילה קופצת בזמן ובין נקודות מבט שונות.

הסדרה מתעדת את הנסיבות המטלטלות של האסירים השוהים במוסד השיקומי, ומציגה את הפן המרגש של עובדי הרווחה העובדים במקום ושוהים בו רוב הזמן.

כבודו (2019-2017)

דרמת מתח ישראלית שעלתה לשידור ב-YES באפריל 2017, יש שתי עונות ו-22 פרקים. העונה הראשונה הסתיימה בדרמה, והעונה השנייה מתחילה בצורה סוערת ומעלה הילוך. יוצרי הסדרה הם שלמה משיח ורוני ניניו, בסדרה משחקים יורם חטב, ארז עובד, אלמה דישי, סופי צדקה ועוד. בעונה השנייה המתח גובר בין הדמויות, כאשר השופט מיכה אלקובי (יורם חטב) נמצא בסכנה וכשגבו צמוד לקיר הוא יוצא למלחמה כמו אחרון העבריינים והגבולות הדקים בין חוק לפשע הולכים ומיטשטשים.

משיח (2019)

"משיח" החלה כסדרת רשת ישראלית באינטרנט ולאור הצלחתה הופקה גרסה טלוויזיונית על ידי קשת וסלקום TV. יוצרי הסדרה הם אודי כגן ודנה פוליג, כגן גם משחק בסדרה ומגלם את דמותו של משיח, זמר כושל ובעלים של אורחן דרכים. "משיח" היא סדרה קומית שנונה ומתוחכמת, ודמותו של משיח הפכה כבר מזמן לדמות פופולרית ואהובה, והסדרה הפכה לקאלט של ממש. 

ביום שהאדמה רעדה (2019)

"ביום שהאדמה רעדה" היא סדרת טלוויזיה המשודרת בערוץ 12. זו סדרת דרמה אפופת מסתורין. העלילה מתחילה ברעידת אדמה בצפון הגורמת לחשיפת בור בשמורת טבע ובו שלושה שלדי אדם. חוקרי המשטרה מבצעים דגימת DNA  ומזהים כי הדגימות תואמות ל-DNA של שלושה אנשים חיים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]