בעקבות הפרסום ב-0404: קבלן שסלל דרך למאחז ערבי בלתי חוקי זומן לתחקיר ב"נתיבי ישראל" - 0404
בעקבות הפרסום ב-0404: קבלן שסלל דרך למאחז ערבי בלתי חוקי זומן לתחקיר ב פורום עוטף ירושלים

בעקבות הפרסום ב-0404: קבלן שסלל דרך למאחז ערבי בלתי חוקי זומן לתחקיר ב"נתיבי ישראל"

בסוף השבוע, קיבל רכז הקרקעות של פורום עוטף ירושלים, יניב אהרוני, דיווחים מתושבים, כי באמצעות כלים הנדסיים של קבלן העובד עם "נתיבי ישראל" (מע"מ) נסלל כביש גישה מסוכן ולא חוקי, המחבר בין מאחז ערבי לא חוקי לבין כביש מספר 1.

הפעולה התבצעה באישון ליל, במהלך עבודות קרצוף וסלילה שנעשו על הכביש בין מישור אדומים לכפר אדומים, ללא היתרים וללא אישור במאחז שלגביו עומדים עשרות צווי הריסה תוך חיבור פיראטי לכביש וסיכון הרכבים הנוסעים בכביש.

רכז הקרקעות של הפורום, יניב אהרוני: "מדובר בשערוריה. סלילת הדרך באמצעות קבל העובד עם מע"צ מתווספת לעבריינות תושבי המאחזים הבלתי חוקיים שלא מטופלת על ידי הרשויות. לצערנו השר ליברמן ממשיך לגמגם בערבית ובמקום לפעול בנחישות להריסת המאחזים והעברתם לאתרי הקבע המוכנים הוא מעלים עין ומכשיר את המשך העבריינות".

מחברת "נתיבי ישראל" נמסר בעקבות הפרסום בחדשות 0404: "חברת נתיבי ישראל מבצעת עבודות חוקיות בלבד וכל חריגה של מי מקבלניה תטופל ביד הקשה ביותר, לרבות הליך פלילי, באם נדרש כזה. באשר לאירוע המדובר, טרם התקבל כל חומר ולפיכך לא ניתן להתייחס לגופו של עניין, אך לאור פניית מערכת 0404, הקבלן זומן לתחקיר על מנת לבדוק את המקרה לעומקו".

פורום עוטף ירושלים

פורום עוטף ירושלים

פורום עוטף ירושלים

פורום עוטף ירושלים

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]