לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית בתנועת "אם תרצו" נערכים - 0404
לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית בתנועת דוברות אם תרצו

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית בתנועת "אם תרצו" נערכים

תנועת "אם תרצו", התנועה הציונית הגדולה בישראל, החלה אתמול (רביעי) את סמינר ההכנה שלה לקראת פתיחת השנה האקדמאית במוסדות הלימוד השונים. בשנה שעברה הסמינר נערך בנתניה וכעת עלה לעיר הבירה בירושלים בסימן חיזוק ופיתוח הארץ.

בסמינר משתתפים עשרות רבות של פעילי התנועה ובראשם ראשי הסניפים באוניברסיטאות ובמכללות מכל הארץ אשר נערכים לקראת השנה החדשה ומחדדים את זהותם האידיאולוגית דרך הרצאות שונות. סמינר "אם תרצו" מהווה חוד החנית בפעילות התנועה לקראת השנה החדשה ונותן דגש על פעילויות ציוניות שונות, עבודה מול גורמי חוץ, תקשורת ניו מדיה.

תום ניסני, רכז הפעילים הארצי של "אם תרצו": "מטרתו של הסמינר היא לתת גב ערכי לפעילות התנועה שיאפשר למובילי "אם תרצו" לייצר מארג חברתי בו כלל הפעילים פועלים יחד כדי לחזק את הרוח הציונית איש איש במקומו הוא. אנו נמצאים לפני שנת פעילות חדשה והסמינר מהווה אבן דרך משמעותית שתוביל לשנת פעילות אינטנסיבית במהלך השנה".

מתן פלג, יו"ר תנועת "אם תרצו": "ההגנה על הרעיון הציוני הוא הגנה על החיים ועל ההיסטוריה והמורשת המוצדקת של עם ישראל בארצו. התנועה הפכה בשנים האחרונות לרשת ציונית המתרחבת על בסיס קבוע ונמצאת בכל פינה בארץ. המאבק של אם תרצו הוא מאבק בארגוני תעמולה שחרטו על דגלם את השתלת הספק וערעורה של החברה היהודית מבפנים. ההגנה על הרעיון הציוני הוא הגנה על החיים ועל ההיסטוריה והמורשת המוצדקת של עם ישראל בארצו".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]