אפשרויות המימון לרכב חדש - 0404
אפשרויות המימון לרכב חדש pixabay

אפשרויות המימון לרכב חדש

קניית רכב זו מטרה נחשקת של אנשים רבים, שכן היא מאפשרת להם להתנייד ממקום למקום בצורה עצמאית, במהירות ובנוחות מרבית. לרוב, מדובר בהוצאה כספית גבוהה שלא הרבה אנשים יכולים לממן בעצמם, אולם היום יש בשוק הרכבים מבחר של אפשרויות מימון אטרקטיביות בתנאים נוחים, באמצעותן יכול כל אדם להגשים את החלום. כך, דרך חברת קל אוטו תוכלו לרכוש רכב חדש בליסינג דרך אירועי מכירות הייעודיים של החברה, במחירים מעולים ובתנאים נוחים ותוך קבלת פתרונות מימון חוץ בנקאי המותאמים בדיוק לפי האופי, הצרכים ומסגרת התקציב שלכם. בצורה זו, אתם לא מקטינים או מכבידים על מסגרת האשראי הבנקאית וגם נהנים מרכב חדש, איכותי ובמצב מצוין.

מסלול רכב מחברת ליסינג

ככלל, ליסינג הינה אפשרות מימון חוץ בנקאית אטרקטיבית ונפוצה, במסגרתה מקבל הלקוח רכב חדש תמורת פריסת הסכום לתשלומים קבועים ונוחים מדי חודש, בריבית נמוכה וקבועה במידת האפשר. לבחירה במסלול ליסינג יש יתרונות רבים, אשר הופכים אותו לפופולרי מאוד בקרב הציבור בארץ ובעולם. כך, הרכב נותר רשום על שמה של חברת הליסינג המסוימת ולא מועבר תחת שמו של הלקוח. עם סיום תקופת הליסינג, יכול הלקוח לבחור במספר אפשרויות פעולה טובות – לרכוש מהחברה את הרכב ולהשלים את העסקה בסכום עליו דובר מלכתחילה, למסור את הרכב לידי החברה ולחסוך את הסיכון, הזמן היקר, המאמץ ועוגמת הנפש הכרוכים בניסיון למכור אותו אחרי כמה שנים בסכום נמוך מהמצופה, שכן מחיר השוק נוטה להישחק במידה ניכרת במהלך השנים הראשונות. אפשרות נוספת היא להחזיר את הרכב הספציפי ולהחליפו ברכב מדגם אחר, כך שבפועל מסלול הליסינג נמשך.

ליסינג פרטי: במסלול ליסינג פרטי הלקוח משלם בהתחלה סכום קטן מראש עבור מקדמה על הקנייה ולאחר מכן תשלומים חודשיים קבועים ונוחים לפי יכולתו הכלכלית. במרבית המקרים עסקת ליסינג פרטי נמשכת לתקופה של 3 שנים לערך, כאשר בסיומה הלקוח יכול לקנות את הרכב ולהפוך לבעלים החוקים או להחליף אותו ברכב אחר ולהמשיך את המימון.

ליסינג מימוני: הלקוח מקבל רכב חדש או רכב משומש מחברת הליסינג לתקופה של מספר שנים, תמורת תשלומים חודשיים קבועים, כאשר הוא אחראי על התחזוקה והתפעול השוטפים של הרכב וכן משלם את עלויות הביטוח, הדלק וכדומה. גם במסלול זה, עם תום התקופה רשאי הלקוח לקנות את הרכב או להשיבו לידי חברת הליסינג.

ליסינג תפעולי: מסלול ליסינג תפעולי, פופולרי אצל חברות גדולות במשק, שנותנות לעובדים רכבים במסגרת תנאי ההעסקה. במסגרת זו נחתם הסכם מפורט בין החברה ללקוח המסדיר את אחריות החברה לעריכת טיפולים תקופתיים, תחזוקה שוטפת, תיקון נזקים ותקלות, מתן רכב חלופי, הוצאות ביטוח, שירותי גרירה, הוצאות רישוי ואגרות, העברת טסטים ועוד, חלה במלואה על חברת הליסינג, בכפוף לאמור בתנאי ההסכם.

רכישת רכבי יד שנייה

חברת קל אוטו מציעה לקהל הלקוחות הרחב אפשרויות אטרקטיביות לרכישת רכבי יד שנייה, במסגרת אירועי מכירות מיוחדים. לחברה צי רכבים מגוון, שמור ואיכותי, כאשר זוהי אפשרות נוחה ומהירה ואין צורך להתרוצץ ולבזבז זמן יקר בחיפוש עצמאי.

חברת קל אוטו מתמחה גם בהשכרת רכבים ללקוחות פרטיים ובעלי עסקים במגוון מסלולים אטרקטיביים, לתקופות קצרות, בתנאים מעולים ובמחירים משתלמים, לפי צרכי הלקוח. קל אוטו, הגדולה והמובילה בתחום הרכבים , מציעה לציבור הרחב לרכוש מגוון דגמים של רכבים חדשים ו/א משומשים בתנאים מצוינים, תוך מתן אפשרויות מימון אטרקטיביות בהתאמה אישית, פריסת תשלומים נוחה וריבית נמוכה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]