דן ברזילי - ניהול פרויקטים במיטבו - 0404
דן ברזילי – ניהול פרויקטים במיטבו

דן ברזילי – ניהול פרויקטים במיטבו

מדינת ישראל היא מדינה קטנה. פעמים רבות ובתחומים שונים ישנם מרכזי ידע ומצויינות השואבים אליהם דמויות מפתח המשמשות כאוטוריטה בתחום, מקור השראה, ושמם עולה כמעט בכל אזכור הנוגע לתחום בו אלה מתמחים
כמעט בכל מקום בו קיים צורך בתחום ניהול הפרויקטים השם דן ברזילי צץ ועולה. בין אם מדובר בחברת ניהול הפרויקטים ושרותי ה PMO – חברת P.M. Team, חברה בראשה עומד מר ברזילי ובין אם כמרצה מבוקש במוסדות לימוד מובילים בהם לימד לאורך השנים הכוללים, בין השאר, את הטכניון, אוניברסיטת בן גוריון, המרכז האקדמי רופין, מכללת נתיבים של חברת נתיבי ישראל בשיתוף עם הקריה האקדמית אונו, מכללת מפגשים של קבוצת קוקה קולה, מכללת ג'ון ברייס, וכמובן קורסים של הכשרה מקצועית לניהול פרויקטים והכנה למבחן הסמכת הPMP במסגרת חטיבת ההדרכות של חברת ניהול הפרויקטים, חברת P.M. Team.
שמו של דן ברזילי לא נפקד גם מהעמותה לניהול פרויקטים בישראל, בה כיהן פעמיים כסגן נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל, ולפעילותה הוא תורם גם בימים אלו, הגם שכיום אינו נושא בתפקיד רשמי בעמותה.
הנחלת הידע למנהלי פרויקטים חדשים
פעילותו השוטפת של מר ברזילי כוללת הנחלת הידע האדיר והניסיון הרב שצבר בניהול פרויקטים בארץ ובחו"ל למנהלי הפרויקטים של העתיד. את הידע הזה מעביר ברזילי בקורס המעמיק ביותר הקיים כיום בישראל בצד כלי עזר מתקדמים וייחודיים העומדים לרשות הסטודנטים של בית הספר ללימוד ניהול פרויקטים שבניהול והדרכת דן ברזילי.
בכתבה שפורסמה לאחרונה באתר ביזפורטל פורסמה סטטיסטיקה מחמיאה ובה נתונים לגבי מידת ההצלחה של בוגרי קורס ניהול פרויקטים המועבר ע"י ברזילי. מן הנתונים שפורסמו בכתבה עולה כי למעלה מ- 95% מהסטודנטים בוגרי הקורס עברו את מבחן ההסמכה הרשמי של ארגון ה PMI, מבחן ה PMP, ומתוכם למעלה מ- 90% מהסטודנטים הבוגרים השתלבו כבר בשנה הראשונה שלאחר סיום הקורס ומעבר ההסמכה, בשוק העבודה על ענפיו השונים כמנהלי פרויקטים ואנשי PMO.
בשיחה שקיימנו עם דן הוא טוען נחרצות שהגורמים העיקריים לשיעור ההצלחה יוצא הדופן נובעים משני גורמים עיקריים:
* היחס האישי ותשומת הלב לה זוכה כל סטודנט, בלא יוצא מן הכלל, מצוות ההוראה
* כלי העזר המתוחכמים והייחודיים העומדים לרשות הסטודנטים הן בקורס ניהול פרויקטים-PMO של חברת P.M Team והן בקורס ניהול פרויקטים מתקדם והכנה למבחן הסמכת ה PMP, המאפשרים הכשרה והיערכות יוצאת מגדר הרגיל- גם לצורך ניהול פרויקטים ותמיכה בפרויקטים בפועל וגם כהכנה יסודית ביותר למבחן ההסמכה לניהול פרויקטים, מבחן הסמכת ה PMP הבינלאומית והיוקרתית, של ארגון ה PMI.
מדי שנה נפתחים לפחות שני מחזורי קורסים של חברת P.M Team בחודשים יוני ונובמבר אליהם ניתן להירשם לאחר יצירת קשר דרך אתר החברה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]