ינוב-טרסה תקים ארבעה בניינים בפרויקט התחדשות עירונית בז'בוטינסקי - 0404
+
ינוב-טרסה תקים ארבעה בניינים בפרויקט התחדשות עירונית בז'בוטינסקי

ינוב-טרסה תקים ארבעה בניינים בפרויקט התחדשות עירונית בז'בוטינסקי

ינוב, חברת הנדל"ן הוותיקה באזור השרון בתחום היזמות והבנייה, יחד עם חברת טרסה יזמות, יהרסו שני מבנים ישנים ברחוב ז'בוטינסקי במסגרת פרויקט תמ"א 38 (הריסה ובנייה מחדש) ובמקומם יקימו ארבעה בניינים חדשים עם 90 דירות, זאת לאחר שינוב-טרסה קיבלה את אישור הוועדה המקומית של עיריית רעננה.

על פי התכנון של ינוב-טרסה, שני בנייני הרכבת הישנים עם 36 יח"ד שהמשתרעים על פני כ-3.2 דונם ייהרסו ובמקום יוקמו ארבעה בנייני מגורים בני שמונה קומות, מעל לשתי קומות תת-קרקעיות משותפות המיועדות למרתפי חניה ומחסנים דירתיים.

שגיא לנצ'נר, מנכ"ל ובעלים של חברת ינוב, מסר כי "אנחנו שמחים להמשיך ולבצע פרויקטים להתחדשות עירונית ברעננה. מדובר בפרויקט בלב העיר רעננה המייצר תועלת לכולם: הדיירים הוותיקים ייהנו מדירות חדשות, בטיחותיות ואיכותיות, העירייה נהנית מהאפשרות לשדרג ולחדש את התשתיות במקום מיושן והציבור הרחב ייהנה מחידוש התשתיות באזור כולו".

עומר רונן, מנכ"ל טרסה ינוב ציין כי "המו"מ עם בעלי הדירות היה מהיר וענייני, ו-100% מבעלי הזכויות חתמו על החוזים ללא אף מתנגד. בעלי הדירות הבינו כי ההתנהלות שלנו היא לקדם את הפרויקט תוך הקשבה ובחינת הצרכים המשותפים הן שלהם והן של החברה, ומציאת פתרונות נכונים לכולם. כעת ייהנו בעלי הדירות מדירה גדולה יותר עם ממ"ד, מרפסת שמש, מחסן וחנייה מקורה – ובכך ערך הנכס צפוי להכפיל את עצמו".

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות בגדלים 4, 5 ו-6 חדרים כמו גם דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם מרפסות רחבות. להערכת ינוב-טרסה פינוי הדיירים הוותיקים יתחיל בעוד כשנה ואז יהרסו המבנים הישנים. בעלי הדירות יזכו בתום הבנייה בדירה חדשה וגדולה בשטח של כ-100 מ"ר – הגדלה של כ-20 מ"ר עם ממ"ד, מרפסת, מחסן וחניה.

ינוב-טרסה היא אחת מהחברות הפעילות ביותר בתחום ההתחדשות העירונית באזור השרון. לחברה מעל ל-10 פרויקטים של התחדשות עירונית ברעננה ובכפר סבא. בין היתר פרויקטים שאוכלסו כמו הגר"א 16 בכ"ס ופרויקטים שנמצאים בשלב הביצוע כמו: בר אילן 37 ובר אילן 51 ברעננה, אנה פרנק בכפר סבא ועוד.

מתחם ההתחדשות העירונית