מנכ"לית בנק הבינלאומי בביקור במטה איחוד הצלה: "ארגון מיוחד עם אנשים מיוחדים" - 0404
מנכ דוברות איחוד הצלה

מנכ"לית בנק הבינלאומי בביקור במטה איחוד הצלה: "ארגון מיוחד עם אנשים מיוחדים"

מנכ"לית בנק הבינלאומי, סמדר ברבר צדיק, יחד עם ראש מערך פאג"י, ינון שויקה, ביקרו ביום ראשון במטה איחוד הצלה. יו"ר איחוד הצלה, משה טייטלבוים, שהוביל את הביקור הציג לצדיק סקירה מקיפה על פעילותם של מעל ל-5,000 מתנדבי איחוד הצלה הפועלים ברשת המתנדבים להצלת חיים של הארגון.

בפגישה עלתה הצעה של שיתוף פעולה בין הארגונים, כאשר יעברו כלל עובדי הבנק קורס עזרה ראשונה במסגרת פרויקט 'משפחה בטוחה'. באמצעות הכלים שיקבלו העובדים הם יוכלו להציל חיים במידת הצורך. צדיק שהתרשמה מההצעה, הציעה להנהלת הארגון להעביר גם ללקוחות הבנק את לימודי העזרה ראשונה.

דוברות איחוד הצלה

 

בביקור השתתפו: מוטי פוגלמן – מנהל יחידת האשראי בפאג"י, שבי רפופורט – אחראי קשרי ממשל באיחוד הצלה ומושיקו מושקוביץ – מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה.

לאחר מכן התקיימה ישיבת עבודה יחד עם הנהלת הארגון בה חתמה צדיק בספר הביקורים של איחוד הצלה והביעה את התרשמותה מהיקף הפעילות של רשת המתנדבים בהצלת חיים.

בסיום הביקור אמרה צדיק: "התרשמתי מאוד מהיקף הפעילות בהצלת חיים של ארגון איחוד הצלה. התרשמתי מהמסירות של כלל מתנדבי איחוד הצלה בארץ, אנשים שעוזבים את שגרת היומיום ויוצאים להציל חיים ולסייע לאנשים הזקוקים לעזרה בסביבתם. אני שמחה על ההזדמנות שהייתה לי להכיר מקרוב את הפעילות החשובה הזו".

יו"ר איחוד הצלה, משה טייטלבוים: "שמחנו לארח את מנכ"לית הבנק הבינלאומי, סמדר ברבר צדיק, במטה איחוד הצלה. בביקור חשפנו את פעילות הארגון להצלת חיים, את השימוש בטכנולוגיה מצילת חיים, את מסירותם של מעל ל-5,000 מתנדבים שלנו המצילים חיים בשגרת יומם. אני בטוח שמנכ"לית הבנק ראתה את היקף הפעילות שלנו תוך שימוש בכלל האמצעים והכל למען המטרה של הצלת חיים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]