שלושה יתרונות בקורסי הייטק לשנת 2020 - 0404
+
שלושה יתרונות בקורסי הייטק לשנת 2020 123rf

שלושה יתרונות בקורסי הייטק לשנת 2020

למה בעצם כדאי לבחור בקורסים? האם הם באמת מתעלים ויכולים להכשיר אותנו אל שוק העבודה? מה היתרונות שלהם ומה הם תנאי הקבלה עבורם? והאם באמת לימודים אצל מכללת הייטק HackerU, עדיפים על פני לימודים אקדמאיים? כל התשובות בכתבה הבאה.

קיימים המון יתרונות כשמחליטים לבחור בקורסים, במיוחד כאלה שנועדו עבור עולם ההייטק, החלטתי לבחור את השלושה הפופולריים והחשובים ביותר (נכון לשנת 2020) בהתאם לבחירת הקהל, אז בואו נתחיל.

זה פשוט קצר יותר

כמה זמן לוקח לסיים את הלימודים באקדמיה בהצלחה ולמצוא עבודה? מתחילים בבחירת המקצוע, תהליך שלעיתים לוקח קרוב לשנה, לאחר מכן, בהמון מקרים, צריך לעשות פסיכומטרי (או מכינה), לחכות עד שמתקבלים אל האוניברסיטה או המכללה בה רצינו ללמוד, ולאחר תחילת הלימודים לוקח בין 3-4 שנים עד שמסיימים את הלימודים.

לעומת זאת, אם מחליטים ללמוד אצל מכללת הייטק מקצועית, ניתן לעבור את מבחני הקבלה בתוך זמן של 20 עד 40 שעות (אצל האקריו למשל), להתקבל אל הקורס אותו רוצים ללמוד, ובתוך זמן יחסית קצר לסיים אותו. כמו קורס בדיקות תוכנה למשל, שאם בוחרים במסלול בוקר, ניתן לעשות זאת תוך כ-4 או 5 חודשים. ומשם, הישר לתעשיית ההייטק (וכולם יודעים, שבתחום הזה, השמיים הם הגבול).

פרקטיקה IN – תאורטי OUT

טוב, זה לא שבאמת לא קיימים לימודים תאורטיים כשלומדים קורס הייטק. אבל, הדגש העיקרי שם הוא על פרקטיקה ולימודים מעשיים, למען האמת, כבר בימים הראשונים בכל קורס של מכללת הייטק אשר מחשיבה את עצמה, התלמידים והסטודנטים נוגעים בכל החומרים הפרקטיים ומנסים בעצמם לתכנת, לעצב או כל דבר אחר.

לצורך הדוגמה, אם בוחרים בקורס של שיווק דיגיטלי, כבר בשעות הראשונות המרצה מלמד כיצד מריצים (בצורה הבסיסית ביותר) קמפיין בפייסבוק ובאינסטגרם, כך שגם אנשים המגיעים ללא רקע בכלל בתחום – יוכלו לעשות זאת.

ללמוד תחום ספציפי – ולהעמיק בו

כשבוחרים בקורס מקצועי ומעשיר, יודעים שמדובר במסלול לימודים מעמיק עם סילבוס שיכין אותך לעולם העבודה בצורה הכי איכותית שאפשר לבקש, לצורך הדוגמה, אם לומדים קורס עיצוב גרפי, יוקדשו עשרות שעות עבור כל תוכנה בנפרד, כגון: Photoshop, InDesign, Illustrator ועוד.

מקום מספיק איכותי, גם "ייתן" כיון מעמיק יותר, זאת אומרת, סוג של התמחות באותו התחום או יתרון מסוים. לצרוך הדוגמה, אם נדבר פיתוח אתרים, רבים מן המעסיקים יעדיפו מתכנת שיודע לעשות זאת על שני צדי המטבע: צד שרת וצד לקוח.

לסיכום דבר, להגיע אל תעשיית הייטק זה לחלוטין אפשרי, אם לומדים אצל מכללת הייטק מספיק טובה, כזאת שתקנה ותעמיק לך את הידע ביותר לשוק העבוד., בהאקריו לדוגמה: קיימת מחלקת השמה, שתדאג למצוא לך עבודה כבר בתום הקורס.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com