חברת עיצוב הרהיטים ויסמן חוגגת 85 שנה להיווסדה - 0404
+
חברת עיצוב הרהיטים ויסמן חוגגת 85 שנה להיווסדה

חברת עיצוב הרהיטים ויסמן חוגגת 85 שנה להיווסדה

הקבוצה משיקה בימים אלו את 'ויסמן אחזקות' שתאגד את חברות הריהוט המובילות בתחומן ובהן: חברת ויסמן, שמרת הזורע, רהיטי עין חרוד, רהיטי משכל, שמרת הזורע פרויקטים, ויסמן אינטרנשונל וויסמן יבוא ושיווק רהיטים.

בנוסף החלה 'ויסמן אחזקות' בהקמתו של מרכז לוגיסטי חדש בפארק בר-לב בצפון שישתרע על פני 7.000  מ"ר בשטח של 12 דונם שיהווה מרכז לפעילות התעשייתית של כל חברות הקבוצה.

המרכז התעשייתי החדש צפוי להפתח במאי 2018 בהשקעה של 25 מיליון ש"ח והוא יעסיק 60 עובדים מהצפון.

לארוע חגיגות ה-85 שיתקיים במוזיאון ישראל ב- 20.7 צפויים להגיע כ- 50 נציגים של  16 מפעלי הריהוט המובילים בעולם להפגנת כח והערכה לאחת הקבוצות המובילות בתחומה בישראל – שלה פעילות נוספת של שיווק  ומסחר

 ברהיטים בעולם כולו

חברת ויסמן, חברת עיצוב וריהוט ירושלמית משפחתית, מהוותיקות והמובילות בתחומה בישראל חוגגת 85 שנים להיווסדה. החברה הוקמה על-ידי ליאו ויהודית ויסמן, זוג עולים ציוניים חלוצים, שהגיעו בשנת 1932 מקינצלסאו שבגרמניה לירושלים והקימו בה את הנגריה המודרנית הראשונה בישראל שתעצב במהלך השנים את הרגלי הצריכה המקומיים בתחום העיצוב והריהוט ותספק לאורך השנים רהיטים מובחרים למוסדות ממשלה, אוניברסיטאות ומוסדות חינוך, בתי מלון ובתי שרד בארץ ובעולם.

ארוע חגיגות ה- 85 יתקיים ביום ה' ה- 20.7 במוזיאון ישראל בירושלים, בנוכחותו של ראש העיר ירושלים מר ניר ברקת, שרגא ברוש נשיא התאחדות התעשיינים ואוריאל לין נשיא לשכת המסחר.במסגרתו יושם דגש על שנים רבות של עשיה בירושלים ובישראל, 80 שנה לנחום ויסמן מבעלי הקבוצה ויקיר התעשיה של ירושלים ויוצגו תערוכות רטרוספקטיביות של ריהיטים משנות ה- 40' ועד שנות ה- 70' וכרזות פרסומיות משנות ה- 70 ועד היום.

לארוע זה תגיע במיוחד לישראל משלחת של 50 נציגים של מפעלי הריהוט המובילים בעולם מ- 16 מדינות שונות. מדובר במפגן כח והערכה לקבוצת רהיטים מהגדולות בתחומה בישראל, הפעילה בתחום הסחר ושיווק רהיטים בעולם כולו.

חנוכת בית ויסמן בירושלים

ובתוך כך מודיעה קבוצת ויסמן על הקמתה של 'ויסמן אחזקות' שתאגד את כל חברות הקבוצה ובהן: חברת ויסמן, שמרת הזורע, רהיטי עין חרוד, רהיטי משכל, שמרת הזורע פרויקטים, ויסמן אינטרנשונל וויסמן יבוא ושיווק רהיטים.

בנוסף הוחל בהקמתו של המרכז הלוגיסטי החדש של 'ויסמן אחזקות' בפארק בר-לב שבצפון, שישתרע על פני 7.000 מ"ר בנוי בשטח של 12 דונם ויחל בפעילותו במאי 2018. במרכז תעשייתי זה תתקיים פעילות ההרכבה והיצירה של רהיטי החברות השונות ב'ויסמן אחזקות'. המרכז

הלוגיסטי של 'ויסמן אחזקות' מוקם בהשקעה של כ- 25 מליון ₪  והוא צפוי להעסיק 60 עבדים מקצועיים מהאזור.

'ויסמן אחזקות' מנוהלת על ידי האחים נחום ואריה ויסמן, בני הדור השני למשפחת המייסדים ואלו שהובילו את החברה להתרחבותה ולהפיכתה לקבוצת העיצוב והריהוט בגדולה בישראל באמצעות מהלכים עיסקיים חובקי עולם, שמאפשרים לה נוכחות כמעט בכל החללים בבית.

לדברי נחום ויסמן: "חגיגות 85 השנה לחברת ויסמן הם נדבך חשוב בהיסטוריה של החברה שידעה להתאים את עצמה לצו השעה ולהפוך לחברה המובילה בישראל בתחום העיצוב והריהוט, חרף הקשיים המוצבים בפני התעשיין הישראלי, הנאלץ להתמודד עם תנאים כלכליים בלתי אפשריים לקיום תקין של ייצור רהיטים מקומי. הצלחנו לאורך השנים למנף את הראיה המקצועית של הורינו החלוצים  ולהרחיב את אספקת הריהוט האיכותי והמובחר לחללי הבית השונים ולצרכים של קהל לקוחות עכשווי ומודרני". עוד הוא מוסיף: "אנו שוקדים כל העת על פיתוחם של פתרונות ריהוט מתקדמים שיתיאמו הן לקהל הישראלי והן לקהל הבינלאומי וזאת באמצעות החברות הרלבנטיות בקבוצה. קיומן של חגיגות ה-85 במוזיאון ישראל עולה בקו אחד עם הרוח של החברה למן יום היווסדה של עשיה בירושלים ואנו מתרגשים לקראת הגעתם של אורחים רבים מרחבי העולם, נציגי מפעלי הריהוט שהם שותפינו לעשיה שבאים לכבד אותנו ביום חגנו".

החברה הוותיקה בקבוצה היא כאמור חברת ויסמן, שהוקמה בשנת 1932 על ידי ליאו ויהודית ויסמן, דור המייסדים שעלה לארץ מגרמניה.  החברה ידועה באיכות רהיטיה לאורך השנים והיא סיפקה פריטי ריהוט מובחרים לבתים רבים בישראל כבר לפני קום המדינה ובהמשך למוסדות חינוך ואוניברסיטאות ובתי מלון בארץ ובעולם וכן לבית ראש הממשלה, לבתי שרד ושגרירויות ברחבי תבל. ויסמן תצוגת רהיטים, חנות הבית של החברה, היא חנות הרהיטים הוותיקה בירושלים. היא משתרעת על פני 3,000 מ"ר והיא מאפשרת פתרונות ריהוט ביתי לקהל הירושלמי.

לפני כ- 17 שנה רכשה ויסמן מהקיבוצים שמרת והזורע את המפעל ורשת החנויות שלהם. היום מונה רשת 'שמרת הזורע'  10 חנויות גדולות ומעוצבות בפריסה ארצית. מדובר באחד ממותגי הריהוט והעיצוב הביתי הותיקים והמובילים בישראל, המציע קולקציית רהיטים המאופיינת בסגנון עכשווי-מודרני, רמת עיצוב גבוהה, חומרי גלם איכותיים ומוצרים פונקציונאליים ובהם: מערכות ישיבה, פינות אוכל, מערכות קיר ושולחנות סלון, כורסאות מעוצבות, חדרי שינה הכוללים ארונות ומזרנים ייחודיים,וריהוט כללי.

לפני כ- 3 שנים רכשה ויסמן את מותג חדרי הילדים והנוער הוותיק רהיטי עין חרוד מקיבוץ עין חרוד והיא כיום מפעילה רשת של 30 חנויות בזכיינות. חברת עין חרוד שהוקמה בשנת 1921 בקיבוץ עין חרוד מאוחד. החברה מתמחה בעיצוב חדרי ילדים באיכות גבוהה תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים והקפדה על סטנדרטים גבוהים. החברה מציעה מיטות ילדים, חדרי ילדים ונוער, שולחנות כתיבה, כוורות וכונניות, ארונות לחדרי ילדים, כסאות לחדרי ילדים, מזרנים ומוצרים משלימים.

לפני כשנה רכשה ויסמן את חברת רהיטי הילדים והתינוקות הותיקה 'משכל' הקיימת מעל 40 שנה בשוק הישראלי, עובדה שמבססת את מעמדה של 'ויסמן אחזקות' גם בתחום ריהיטי התינוקות בימים אלו עובדים בחברה על קונספט שיווק ייחודי שיושק בקרוב ויציג את מגוון הרהיטים הייחודיים

והבטוחים  לחדרי תינוקות, שמפותחים על ידי החברה ומיוצרים באירופה, עם פיקוח קפדני על טיב ואיכות הרהיטים ובהתאמה לקהל הישראלי.

עוד ברשות 'ויסמן אחזקות' החברות הבאות:

  • חברת שמרת הזורע פרויקטים – מתמחה בריהוט למוסדות ועסקים לרבות: בתי מלון, בתי אבות, משרדים, מוסדות, אוניברסיטאות, בתי חולים, דירות שרד בארץ ובחו”ל ועוד.
  • חברת ויסמן יבוא ושיווק – ייבואן המספק ריהוט בסיטונאות ללמעלה מ- 100 חנויות ברחבי הארץ במגוון מוצרים רחב. מ- 16מדינות מרחבי העולם .
  • חברתWE – חברה בינלאומית, המשווקת ריהוט בפריסה עולמית. לחברה משרדים ברחבי אירופה ובמזרח הרחוק, שתפקידם לאתר הן ספקים והן רשתות גדולות במדינות באזור.

החברה מעסיקה כ- 150 עובדים מיומנים בתפקידים שונים.