דב ויסגלס, ראש לשכת רה"מ לשעבר, התמנה ליו"ר הוועד המנהל באוניברסיטת חיפה - 0404
+
דב ויסגלס, ראש לשכת רה"מ לשעבר, התמנה ליו"ר הוועד המנהל באוניברסיטת חיפה יניב קופל

דב ויסגלס, ראש לשכת רה"מ לשעבר, התמנה ליו"ר הוועד המנהל באוניברסיטת חיפה

ראש לשכת ראש הממשלה לשעבר, עורך הדין דב ויסגלס, התמנה לתפקיד יו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת חיפה לאחר שנבחר פה אחד על ידי חברי הוועד המנהל של האוניברסיטה.

ויסגלס, בן 72, הוא עורך דין בכיר, מייסד ושותף בכיר לשעבר במשרד מוריץ, ויסגלס, אלמגור ושות', מגדולי המשרדים לעריכת דין בישראל. בשנת 2002 התמנה לתפקיד ראש לשכת ראש הממשלה אריאל שרון, תפקיד בו כיהן עד לשנת 2006. במסגרת פעילותו הציבורית, כיהן כיו"ר דירקטוריון בזק.

אוניברסיטת חיפה מציינת בשלוש השנים החולפות תנופת פיתוח אקדמי מרשימה, המאופיינת בגיוס חברי סגל מובילים בתחומים בהם האוניברסיטה מצטיינת. 

עם הבחרו אמר ויסגלס: "אני שמח להצטרף למשפחת אוניברסיטת חיפה ולקחת חלק בהובלתה ובחיזוק מעמדה כאוניברסיטת מחקר מצטיינת וכמוסד בעל חשיבות חברתית מהמעלה הראשונה".

נשיא אוניברסיטת חיפה, פרופ' רון רובין: "אני שמח וגאה על הצטרפותו של עו"ד דב ויסגלס לאוניברסיטה. כאדם אשר  עמד במוקד קבלת ההחלטות החשובות ביותר במדינת ישראל וסייע רבות בניהול הקשר עם ידידותיה של ישראל ושכנותיה, דב ויסגלס הוא איש עתיר זכויות ואין מתאים ממנו לקדם את חזון המולטיברסיטה שלנו – אוניברסיטה המקיימת מחקר מולטי-דיסציפלינרי מצטיין, ששורשיה נטועים ופרושים בצפון הארץ ומזינים את החברה הישראלית כולה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com