עיריית אשקלון העניקה מלגות בסך 93 אלף ש''ח למורים בעיר - 0404
+
עיריית אשקלון העניקה מלגות בסך 93 אלף ש"ח למורים בעיר דוברות עיריית אשקלון

עיריית אשקלון העניקה מלגות בסך 93 אלף ש"ח למורים בעיר

בשבוע שעבר נערך טקס חלוקת מלגות ל-62 מורים, סטודנטים לתואר שני, העובדים במוסדות החינוך באשקלון, שקיבלו כל אחד מהם מלגת לימודים מטעם עיריית אשקלון בגובה 1,500 שקלים ובהיקף כולל של 93,000 שקלים.

 ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "אני שמח שעלה בידנו גם השנה לחלק כמות משמעותית של מלגות למורים. מעבר לסיוע שמקבלים המורים, יש לנושא הזה ערך מוסף בקרב התלמידים שלנו שייהנו ממורים בעלי השכלה אקדמאית גבוהה וממערכת חינוך עירונית מתפתחת ומתקדמת. אני רוצה להודות למשנה לראש העיר, בוריס מנור, על היוזמה החשובה הזאת. אין לי ספק שהמלגות שחילקנו יסייעו למורים להרחיב את השכלתם, לרווחת עתיד ילדינו".

בטקס השתתפו ראש העיר בפועל, תומר גלאם, המשנה לראש העיר הממונה על החינוך, בוריס מנור, סגני ראש העיר, יורם שפר ורמי סופר, חברת המועצה הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט, חברי המועצה, ד"ר ריקי שי, שרה זכריה ואפי מור, מנהל אגף תרבות, נוער וספורט, נמרוד גלנטה, מנהל המוקד לפיתוח ההון האנושי והאחראי על המלגות, גדעון אחמר וחברי ועדת המלגות.

חלוקת המלגות למורים מתקיימת באשקלון זו השנה השלישית  ברציפות ובהיקף גדול יותר מבעבר. מדובר ביוזמה ראשונה מסוגה בארץ במסגרתה רשות מקומית מעניקה מלגות למורים מטעמה. על המורים הזכאים, חברי ארגון והסתדרות המורים, שעמדו בקריטריונים שהם, בין היתר, היותם מורים פעילים בבתי הספר באשקלון, תושבי העיר ושלומדים לתואר שני בלבד במערכת שעות מלאה.

המשנה לראש העיר, בוריס מנור: "אני שמח שאנחנו מובילים שוב את העידוד למצוינות ותומכים בעובדי ההוראה. הלימודים לתארים אקדמאיים, מעלים את רמת ההשכלה והדרגה האקדמאית של המורים וזה בסופו של דבר מפרה את העשייה החינוכית בבתי הספר ומשפר את תהליך ההוראה. אני שמח שעיריית אשקלון וראש העיר תומר גלאם, שמו את נושא החינוך בראש סדר העדיפויות".