מכבי חיפה ועיריית חיפה: בדרך למוזיאון הכדורגל הראשון בישראל - 0404
מכבי חיפה ועיריית חיפה: בדרך למוזיאון הכדורגל הראשון בישראל ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

מכבי חיפה ועיריית חיפה: בדרך למוזיאון הכדורגל הראשון בישראל

בפגישה שנערכה בין ראש העיר חיפה, ד״ר עינת קליש רותם, לבין נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, סוכם על חזרה לשיתופי פעולה רחבים בין מכבי ועיריית חיפה. במפגש ניתן האור הירוק גם להקמת פרויקט המוזיאון וחנות הדגל של קבוצת מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר.

בפגישה סיכמו הצדדים לחזור לעבודה משותפת ולקדם כמהלך ראשון את תכנית המוזיאון וחנות הדגל של מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר. בפגישה נכחו גם סגן ראש העיר ומ״מ, נחשון צוק, ומנכ״ל מכבי חיפה, אסף בן דב, בהמשך סוכם כי ידונו בנושא מעבר המשרדים של מועדון מכבי חיפה לאצטדיון סמי עופר.

ההיסטוריה המפוארת של המועדון עם מאות פרטי העבר המרגשים ייוצגו במוזיאון המפואר, בית אליו יוכלו אוהדי הקבוצה בפרט ואוהדי הכדורגל בכלל לצפות ולחוות את החוויה. 

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר: "הייתה פגישה טובה. נפעל ביחד להקמת המוזיאון הראשון בכדורגל הישראלי בעיר חיפה״.

ראש העיר, עינת קליש: "אני שמחה על קיום הפגישה שהייתה באווירה טובה וחיובית. נפעל ביחד ובשיתוף פעולה להניע את כל הפרויקטים החשובים שכולנו רוצים לראות בחיפה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com