בית וגינה מעוצבים – הופכים את הבית למקום המושלם - 0404
+
בית וגינה מעוצבים – הופכים את הבית למקום המושלם pixabay.com

בית וגינה מעוצבים – הופכים את הבית למקום המושלם

עיצוב הבית תופס חלק עיקרי בשגרת המגורים שלנו. על מנת להגשימו באופן משכנע, שייצור פאר והדר במרחב שלנו, מומלץ מאד לבחור בקפידה רבה את הרהיטים הקבועים ופתרונות ההצללה החיצוניים. שני מרכיבים אלו מבטיחים כי הבית יגובש כמעון עיצובי מכובד אשר יגרום לכם לאושר רב בכל פעם שתשהו בתוכו או תביטו עליו בהיותכם מחוצה לו.

רהיטי קבע לחדרי מגורים

מאד מומלץ לגבש בחירה דקורטיבית עבור שולחנות כתיבה בחדר, כמו גם פתרונות אחסון בגודל בינוני כמו מדפי כוורת. מיקומם ליד הארונות – פונקציונלי, אשר יוצר תנאי אחסון נוחים לדייר. לכן מאד חשוב לגבש את עיצובם בהתאם לארונות. אם החדר טרם אוכלס ברהיטים, מומלץ לבחור ארונות ומדפי כוורת בד בבד על מנת להבטיח פתרון עיצוב משולב היטב עבור שני התקני אחסון אלו. בנוסף למדפים על הכוורת ניתן להסדיר שולחן כתיבה עם כמה מדפים עליונים שישמשו אף הם לאחסון קבע בחדר. לכן אם החדר גדול דיו, מומלץ לשלב בקיר אחד שולחן כוננית מדפים, לצדו את מדפי הכוורת ולצדם את הארון. בכך ליצור תשתית אחסון ענקית לכל אורך ממד הקיר.

פרגולות אלומיניום מדוגמות לחצר הבית

כיום זהו פתרון ההצללה הפרקטי ועל כן המבוקש ביותר. פרגולות אלומיניום שלא כמו פרגולות מחומרים שאינם מתכתיים נשמרות עמידות. ללא חלודה או פגע למשך שנים רבות מאד, לרוב מעל עשור. בעבר אנשים שצידדו בעיצובי וינטייג' ביתיים לא בחרו אותן בשל כך שלא ניתן היה לשנות את הגוון ממתכתי לעץ. כיום הדבר לא רק אפשרי, אלא גם נעשה באמות מידה קפדניות על בסיס טכנולוגיה מתקדמת. היא מדמה את העץ שברצונכם שהפרגולה תידמה אליו, בעוד בפועל – יש לכם פרגולת אלומיניום 100% עמידה.

פרגולות אלומיניום מודרניות הן בדרך כלל גם חשמליות – מה שמקל על פתיחת הגג וכיוון תריסי הפרגולה. הפעולות הללו נעשות ממש בלחיצת כפתור ומאפשרות לכם לווסת את היקף אור השמש הלכה למעשה. פרגולות אלומיניום מספקות לכם את כל הכלים ליהנות מהצללה איכותית ומכניסה רצויה של אור לתוכן ולכן הן מאד פופולאריות בחצרות פרטיות של בתי אב. מומלץ לכל מי שמתעניין בשדרוג ההצללה בחצרו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com