ליהנות מבית יוקרתי עם ריהוט מעוצב ואיכותי - 0404
+
ליהנות מבית יוקרתי עם ריהוט מעוצב ואיכותי Pixabay

ליהנות מבית יוקרתי עם ריהוט מעוצב ואיכותי

אם אתם מעוניינים להסב את הבית שלכם לנכס יוקרה מפואר?

כזה אשר יצוד את עיניהם של אנשים רבים אשר יבואו לבקר אתכם בתוכו, מומלץ לדעת באלו תשתיות עיצוב כדאי להשקיע. אנו ממליצים על השקעה בארונות, בין אם הם בחדרי שינה ובין אם הם מרוכזים בחדרי ארונות. כמו כן מומלץ להשקיע בעיצוב פתרונות הצללה בחצר. השקעה בשני הגורמים הללו תביא את הבית שלכם להיות מפואר עד מאד, כזה שמהווה את חלומו של כל אחד.

פרגולות מתכווננות מאלומיניום לעיצוב בוטיק של החצר

פרגולה מתכווננת מסיבה עיצוב בוטיק לחצר משני טעמים: הגג שלה מכיל תריסים מעוצבים מתכווננים והיא גם מכילה עמודי תמך מעוצבים. כשהחצר מאד גדולה מקובל להטמיע פרגולה בעלת 4 עמודים בנקודה מקרית בתוכה. כאשר החצר קטנה מקובל להטמיע פרגולת קיר על שתי עמודים קדמיים בלבד, כשהצד השני מחובר לקיר. בשתי הפרגולות ישנו גג רפפות מתכוונן.

השליטה בתריסים שלו מאפשרת לכם לווסת נכוחה את אור השמש בהתאם לאקלים: אם השמש ממש יוקדת, ניתן לכסות לחלוטין את התריסים. אם השמש מלטפת, ניתן לפתוח אותם בזווית הרצויה לכם ולהשתמש באור הטבעי כתאורה. מומלץ למקם בכל פרגולה שאתם קונים מסך הגנה מקרינת שמש ישירה: בד שמחברים אנכית לפרגולה אשר נפרס מהגג שלה כלפי מטה.  

ארונות הזזה מפוארים לחדרי שינה וארונות

ארונות הזזה הם ארונות מפוארים בשל כך שהם מכילים מראות וחלקם מתבססים גם על עיצוב מודפס: עיצוב באיורים ובגרפיקות ממוחשבות שיכול להחליף את תמונות הקיר שלכם באותו החדר. לארונות הזזה – יתרון פונקציונאלי חשוב: הם לא דורשים שטח פתיחה. זאת משום שהדלתות בעובי של הארון; הן מוזזות הצידה לפתיחה ולצד הנגדי לסגירה.

חלק מדגמי ארונות ההזזה מכילים מנגנון טריקה שקט, וחלקם דורשים גרירה עד הסוף על ידי המשתמש. יש מעצור מכוון בדלת שמסב אותה לשליטתו של המשתמש. אנו ממליצים לבחור ארון הזזה בחדר קטן בו יש לחסוך בנפח מקום. גם בחדר ארונות זהו ארון שבהחלט כדאי שיהיה לכם על מנת לחסוך בדלתות פתיחה ובכך לייעל את השטח התפעולי בחדר. חדר ארונות בו יש רק ארונות הזזה הוא חדר שמנוצל באופן יעיל ביותר מטעמים אלה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com