הופכים את המטבח לחוויה קולינרית - 0404
+
הופכים את המטבח לחוויה קולינרית Pixabay

הופכים את המטבח לחוויה קולינרית

כיום, בעידן עיצוב מטבח מודרני והדרישה שכל רובד בו ייראה מבריק ומלוטש – הזכוכית חוזרת למרכז הבמה!

ניתן לספק חיפוי זכוכית למטבח עבור משטח עבודה, ארונות ואף להסדיר התקני פתיחה חדשים עשויים זכוכית. כאשר אתם מחדדים את עיצוב המטבח שלכם בזכוכית היא מספקת הרגשה צעירה ודינאמית המשרה נוחיות. כמו כן בגינה תתקשו מאד לרצות לצאת ממנו.

חיפוי זכוכית למטבח – עיצוב ראשוני

כל דגם של חיפוי זכוכית למטבח מתחיל מאיזשהו גימור ראשוני שניתן למצוא בחנות מטבחי זכוכית. בכל גימור ניתן להראות מה הוברק: השיש, משטחי העץ, או משולב? ניתן לעבור על כמה סוגים של זכוכית מבריקה הנבדלים זה מזה בעיצוב, בגוון וגם בשמירה על עמידותו של החדר. זכוכית היא מוצר רגיש ולכן חשוב לבחור חיפוי זכוכית למטבח מחומרים קשיחים, כמו למשל זכוכית ליבה כפולה להקשות על שבירתה. בניגוד לדעת רבים ניתן לגדל ילדים בבית עם רהיטי זכוכית משום שזה נחשב חומר קשיח, לא מתחלד או מתבלה כמו מתכת ועץ, על כן מאד בטיחותי.

הדפסה על החיפוי

ניתן להשאיר חיפוי זכוכית למטבח במצב שקוף מבריק אבל גם ניתן להדפיס עליו. ההדפסה נעשית באמצעות דוגמיות שניתן לבחור בחנות מטבחי זכוכית. הן מודפסות על לוחות זכוכית לצורך הטמעתם על משטחי עבודה או כחיפוי קיר. חיפוי זכוכית למטבח עם הדפסה יוצק בו מציאות שונה לחלוטין של שימוש בצבעים, אשר מעבה ומחדדת את העיצוב המרחבי.

בחירת התקני אחסון מזכוכית

עוד אפשרות היא לבחור התקני אחסון עשויים זכוכית, במקרה זה המטבח יבוסס על צבעים אנכיים ולא רק במישור אופקי כמו במשטחי עבודה. בדומה מאד לזכוכית של משטחי עבודה – זכוכית של דלתות ארון ניתנת אף היא להדפסה. בכך אתם יוצרים במטבח מרחב עיצובי צבעוני על פי דרככם. מומלץ להיעזר בהדמיית מחשב של חנות חיפויי זכוכית למטבחים או ישירות בחנות מטבחים ומלתחות המספקת חיפויים. שימוש בהדמיה זו מאפשר לכם להשוות את עיצוב החדר שלכם לעיצוב החיפויים ולהיפך. על ידי כך, תוכלו לבחור את הדגם המדויק אשר יתאים ביותר ליצירת הדקורציה החדשה המתוכננת. מומלץ לבחון את החיפוי בהתאם לצבעיו, גווניו וצורותיו השונות על גבי ההדפסה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com