מערכות אזעקה ואינטרקום חכמות - 0404
+
מערכות אזעקה ואינטרקום חכמות

מערכות אזעקה ואינטרקום חכמות

כחלק ממערך האבטחה של הבית או העסק, חשוב לצייד את המרחב במערכות הרתעה ובקרת כניסה שיבטיחו כי אל המקומות החשובים לנו ייכנסו רק אלו אשר הורשו על ידינו ויאפשרו לנו להתגונן מפני גורמים עבריינים או עוינים אשר אינם רצויים. במציאות בה פריצות אל שטחים פרטיים הן עניין שבשגרה, חשוב להצטייד באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שיספקו לך הגנה מרבית.

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה לא מתחילה ונגמרת בגלאים וצליל אזעקה מרתיע. על מנת להבטיח כי תהיה לך שמירה מלאה על רכושך, חשוב שמערכות אזעקה יהיו מסונכרנות למוקד אמין ומקצועי שייתן מענה מידי לכל מפגע בטיחותי ושהמערכת תהיה מצוידת באמצעים מתקדמים שיתנו לך אפשרויות מגוונות לשמירה על ביטחונך.

לחצני מצוקה

במידה והינך מזהה פריצה בעודך בבית, לחצן מצוקה עשוי להציל חיים ולשמור על ביטחונך. לחצני מצוקה עשויים להיות מובנים בקיר חדר השינה, להגיע כשלט המוצב במיקום נוח לבחירתך או אפילו כשעון יד.

בקרת כניסה

על ידי מערכת המנטרת את כמות המבקרים שנכנסה ושדורשת הזדהות קולית או בטביעת אצבע, ניתן לפקח באופן צמוד על כל גורם הנכנס למתחם ולמנוע כניסה של גורמים לא רצויים ללא צורך במאבטח אנושי. כיום זמינות מערכות אזעקה המחוברות לממשקים נוחים לשימוש המבקרים את כניסתם של המבקרים השונים.

חיבור למוקד

חשוב מאוד לא להסתפק באזעקה בלבד ולהבטיח כי אנשי צוות מקצועיים ומוכשרים בתחום האבטחה יוכלו לתפעל את האירוע בכל מקרה שתהיה התרעה של מערכות אזעקה.

מערכת אינטרקום

על מנת להשלים את הפיקוח הביטחוני המקיף על העסק שלך, מערכת אינטרקום מתקדמת מאפשרת לך לנהל תקשורת ממקום בטוח מול כל אדם המבקש לעבור בשעריך. מערכת אינטרקום חכמה תאפשר לך לראות ולשמוע את המבקרים העומדים בשער על פאנל נוח לשימוש עם מוניטור מגע חכם. מבקרים ועובדים מורשים יוכלו להקיש את הקוד ולקבל כניסה מיידית ואחרים יפנו אל אמצעי התקשורת על מנת לקבל הרשאה ספציפית להיכנס. כך מאפשרת לך מערכת אינטרקום לפקח באופן צמוד על כל גורם הנכנס למתחם שלך ולדעת בכל עת מה מתרחש.

מנעולים אלקטרוניים

כל שערי העסק או הבית הפרטי יישארו נעולים על ידי מנעול אלקטרו מגנטי עוצמתי אשר ייפתח על פי הוראתך באמצעות מערכת השליטה המצורפת למוניטור שלך. כאשר יש לך יכולת לתקשר ולהתבונן על כל גורם המבקש להיכנס, השליטה שלך על הנכנסים והיוצאים מהמתחם היא אבסולוטית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com