יצירת אווירה משפחתית בבית – כך עושים זאת נכון - 0404
+
יצירת אווירה משפחתית בבית – כך עושים זאת נכון pixabay.com

יצירת אווירה משפחתית בבית – כך עושים זאת נכון

אם גם אתם מחפשים את האווירה המשפחתית החמה והמלטפת, קבלו את הטיפים שלנו לבחירת דלתות ארון, דלתות פנים ודלתות כניסה שיגשימו זאת עבורכם. הבחירה אינה כרוכה רק בהצבעה על דגם שמתאים, אלא גם בקבלת ההחלטות שלכם היכן להציב אותו בתוך הבית על מנת שיקיים אווירה משפחתית שכזו.

אווירה משפחתית עם ארון מעוצב

אתם יכולים ליצור אווירה משפחתית עם ארון מעוצב מבלי שהוא יהיה בחדר שלכם או של הילדים. בכך, אתם גם חוסכים המון מקום בכל חדר וגם מחויבים לתחושת הביחד שלכם. הדרך לעשות זאת היא על ידי הקצאת חדר שאינו מיועד למגורים, אשר יוסב להיות חדר ארונות. ניתן לחצוב בו ארונות על ידי קבלן חיצוני או לקנות אותם מחנות ארונות, כולל הובלה והרכבה בלי חציבה מוקדמת. במקרה כזה, כל ארון פתיחה שתשימו יגרע לכם עומק של 54 ס"מ וכל ארון הזזה כ-60 ס"מ. כמובן שהארונות יונחו כשהם צמודים לקירות ובכך אתם יוצרים חדר שמרכזו הוא משטח דריכה, וצדדיו הם ארונות מהם ניתן לשלוף בגדים. במידה וזה חדר ארונות של משפחה שלמה, מומלץ להכין שילוט שיסמל היכן נמצאים הבגדים של כל פרט. פתרון זה חוסך לכם מקום בחדר והופך את סוגיית האחסון לכזו המצריכה חדר נפרד.

חשוב להיות עקביים בבחירת כל דגם של ארון מעוצב עבור החדר, על מנת ליצור עיצוב יפה בתוכו. העקביות מתבטאת בצורת הפתיחה (פתיחה לעומת הזזה), בצבע הארון ובצורת משקופיו (גלילית או מרובעת). גם ידיות פרזול הארונות צריכות להיראות עקביות בשביל לשמר את העיצוב הפנימי.

אווירה משפחתית עם דלת מעוצבת

דלת מעוצבת המייצרת אווירה משפחתית היא בראש ובראשונה התקן שמתחשב בסינון רעשים ובכלל – בזולת. דלת אקוסטית עם טריקה שקטה תעשה את העבודה. דלת מעוצבת בה בחרתם מכילה גם גרירה קלה ופשוטה כאשר רוצים לסגור? הרווחתם ובגדול! 

דלת מעוצבת בסגנון זה יוצרת אווירה משפחתית ראויה לשמה, משום שגם קל לתפעל אותה והיא גם מגינה על פרטיותכם באמצעות אקוסטיקה. דלת מעוצבת חדשה עם מפרט זה תיצור אווירה משפחתית ותאפשר לכם שינוי מוחלט של שגרת החיים בבית לטובה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com