אסתה פאלאס – הקליניקה שנבחרה כמרפאה הטובה ביותר בתחום השתלת השיער בטורקיה - 0404
+
אסתה פאלאס – הקליניקה שנבחרה כמרפאה הטובה ביותר בתחום השתלת השיער בטורקיה אתר אסתה פאלאס

אסתה פאלאס – הקליניקה שנבחרה כמרפאה הטובה ביותר בתחום השתלת השיער בטורקיה

השתלת שיער הוא חלום של לקוחות רבים המעוניינים להיראות בעלי שיער שופע כפי שהיה להם בעבר. כדי לממש חלום זה יש לבצע את הטיפול הנדרש בקליניקה המקצועית ביותר הקיימת בטורקיה.

המרכז הרפואי של מומחית השתלת השיער נגיאן אקבס זכה בשנים האחרונות בתואר הקליניקה הטובה ביותר העוסקת בתחום השתלת שיער בטורקיה.

לא מדובר בזכייה חד פעמית אלא במרפאה מובילה שמוכיחה את פעילותה המקצועית הייחודית שנה אחר שנה בהובלתה של המומחית הבין לאומית בתחום זה, מומחית השתלת השיער נגיאן אקבס העוסקת בכך כבר קרוב לעשרים שנה.

השתלת שיער בשיטת FUE

קיימות כמה שיטות להשתלת שיער, חלקן מוצלחות יותר וחלקן מוצלחות פחות אך אין עוררין כי השיטה שמעניקה תוצאות מצוינות לאורך כל השנים האחרונות היא הדרך הייחודית שפיתחה מומחית השתלות השיער נגיאן אקבס והיא שיטת ה-FUE.

תכנון מוקפד ועבודה מדויקת תוך חשיבה מעמיקה הם אלה המובילים להצלחות. בשלב ראשון הרופאה מסמנת ותוחמת את השטח שבו יושתלו זקיקי השיער. בדרך כלל מדובר באזורים שאין בהם צמיחה טבעית ונראים בהם קרחות בחלקים שונים של הקרקפת.

בתום הסימון, שולפים מהקרקפת זקיקי שיער באמצעות מכשיר ייעודי. כדי לשמור על כחמשת אלפים הזקיקים שנשלפים וכך שיישארו בטיב מעולה נוהגים להניח אותם על סרום בתוך תא קירור עד ההשתלה בפועל. המגמה היא לא לרוקן לחלוטין את אזורי צמיחת שיער, דבר שיגרום נזק לאזורים שבם יש עדיין צמיחה טבעית, אלא לדלל את השטח ולאפשר לזקיקי שיער שנראים תקינים בבדיקה מיקרוסקופית לצמוח במקום אחר, כדי להשפיע רבות על נראותו של המטופל.

לאחר מכן פותחת מומחית השתלות השיער נגיאן אקבס את הערוצים השונים ברחבי הראש כולו ובוחרת מתוכם את הערוצים המתאימים ביותר להשתלה. לערוצים הללו היא מבצעת בפועל את השתלת השיער תוך החדרת כל זקיק למקום המיועד לו באמצעות מחט ייחודית. הליך זהה מתבצע הן עבור זקיקי השיער העבים והן הדקים כך שנוצרת רשת צפופה של שיער. קיימים מקרים שונים שבהם קיים צורך לבצע השתלה נוספת לאור הצורך בהשתלת זקיקים נוספים שימלאו חוסרים במיקומים ספציפיים.

בקליניקת אסתה פאלאס מבצעים השתלות שיער מקצועיות על ידי מומחית השתלת השיער נגיאן אקבס בכל יום ללקוחות רבים. צוותים שלא עבור הכשרה מתאימה אינם מבצעים הליך זה כלל. השלמת המעגל כולו קורה לאחר כשמונה עד שניים עשר חודשים. לאחר פרק זמן זה נהנים המטופלים משיער שופע בכל רחבי הקרקפת.

השתלת שיער מומלץ לבצע בחורף

אחת המסקנות שהוסקו לאחר ביצוע מאות השתלות היא שהמועד המתאים יותר מבחינת הקרקפת לביצוע השתלת שיער הוא החורף. כשהטמפרטורות צונחות לקרקפת קל הרבה יותר להירפא וקצב הצמיחה של השיער הוא מהיר יחסית.

לעומת זאת בימים חמים, השיער אינו צומח והחום התמידי הקיים על הקרקפת לא מאפשר תהליכים פנימיים. זו הסיבה שרוב השתלות השיער קורות בחורף. הלקוחות שבכל זאת מבצעים את התהליך מסיבות שונות בקיץ, מבינים כי זו אינה הסביבה האידיאלית עבור השיער המועבר מנקודה לנקודה ולכן הלקוחות משתדלים להימצא רוב הזמן במקומות ממוזגים ולהימנע מחשיפה לשמש כיוון שהיא עלולה להזיק לתהליך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com