פרסום ראשון: לקראת הפתיחה הרשמית של אצטדיון בלומפילד - חשש מפני שדה ראייה לקוי בחלק מהיציעים - 0404
פרסום ראשון: לקראת הפתיחה הרשמית של אצטדיון בלומפילד – חשש מפני שדה ראייה לקוי בחלק מהיציעים טל קפלן

פרסום ראשון: לקראת הפתיחה הרשמית של אצטדיון בלומפילד – חשש מפני שדה ראייה לקוי בחלק מהיציעים

אצטדיון בלומפילד המחודש אמנם אוטוטו נפתח רשמית, אך מסתבר שהבעיות סביבו מסרבות להסתיים.

על פי תלונות של מספר אוהדי מכבי ת"א אשר הגיעו הערב (שני) ל-0404, מתברר כי ישנם יציעים בעייתים מבחינת שדה הראייה למספר לא מבוטל של בעלי מנויים שחלקם לא מודעים לכך. האזורים הבעייתים הם יציעים 13 ו-2 ולפי התמונות שהופצו ברשתות החברתיות, נראה שלחלק מאוהדי הקבוצה חווית הצפייה הולכת להיות טיפה בעייתית.

דובר מכבי ת"א עופר רונן, מסר בתגובה: "מועדון הכדורגל מכבי ת"א שוכר את אצטדיון בלומפילד מעיריית תל אביב וחברת היכלי הספורט המנהלת אותו מטעמה. הזכוכיות המדוברות, החוצצות בין היציעים הורכבו אתמול והובאו לידיעתנו רק הבוקר. מכיוון שמדובר באצטדיון מחודש, הנמצא כרגע בשלבי הבנייה הסופיים שלו, ברור לנו שיש ועוד יהיו 'הפתעות' נעימות יותר או פחות.

עיריית תל אביב טרם מסרה לנו את האצטדיון והגדירה אותו כ-'מוכן' מבחינתה. מתוך מחויבות לאפשר לבעלי המנויים שלנו ולקהל האוהדים את חווית הצפייה הטובה ביותר, אנחנו נעשה ככל שביכולתנו במסגרת המגבלות הקיימות, נהלי הבטיחות והאבטחה אליהם אנו כפופים – לתת מענה הולם".

מעיריית תל אביב-יפו נמסר ל-0404: "אצטדיון בלומפילד המחודש יספק חווית צפייה מהטובות ביותר. מדובר במושבים מצויינים שנבנו על פי כל כללי הבטיחות הנדרשים, הכוללים בין היתר הפרדה בין גושי ההושבה שבוצעה באמצעות מעקות זכוכית המאפשרים שקיפות מקסימלית. העמודונים הקטנים מאפשרים ייצוב של המעקה לטובת בטיחות הצופים. בכל מקרה, אין כל הפרעה לראות את משחק הכדורגל שכידוע מתקיים לאורך כל המגרש".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]