1:3 למכבי ת"א על רייקיאוויק, 1:1 לבית"ר מול פלובדיב - 0404
+
1:3 למכבי ת"א על רייקיאוויק, 1:1 לבית"ר מול פלובדיב אתר רשמי מכבי ת"א

1:3 למכבי ת"א על רייקיאוויק, 1:1 לבית"ר מול פלובדיב

מכבי ת"א התקרבה הערב (חמישי) לעבר הסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית לאחר שגברה באצטדיון בנתניה על רייקיאוויק האיסלנדית 1:3 במסגרת הסיבוב השני.

הקבוצה האורחת אמנם עלתה ליתרון בדקה ה-58, אך שחקניו של ג'ורדי קרויף הפכו את הקערה על פיה עם שערים של ארון שוינפלד בדקה ה-65, קיארטנסון בדקה ה-79 ועומר אצילי כבש את השלישי שלוש דקות מאוחר יותר.

הרכב מכבי ת"א: פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, טל בן חיים, איתן טיבי, אופיר דוידזאדה, שרן ייני, אייל גולסה, שלומי אזולאי (ארון שוינפלד, 61), אבי ריקן (ברק יצחקי, 61), עומר אצילי (אליאל פרץ, 87), וידאר קיארטנסון.

הרכב רייקיאוויק: סטפן מגנוסון, מורטן בק, ארון ביארקי יוזפסון, גונאר תור גונארסון, ארנור סוויין אדלסטיינסון, סקולי יון פרידגיירסון, פינור אורי מרגיירסון, אוסקר האוקסון, פלמי פלמאסון, קני צ'ופארט, טוביאס תומסן.

בית"ר ירושלים סיימה ב-1:1 מאכזב את המשחק הביתי באצטדיון המושבה מול בוטב פלובדיב הבולגרית. טל כחילה העלה את בית"ר ליתרון בדקה ה-11, אך האורחים השוו את התוצאה משערו של יוסיין בדקה ה-73.

בני יהודה חזרה ממשחק החוץ מול טרנצ'ין עם תוצאת תיקו מכובדת, 1:1. נריוס ולאסקיס העלה את הזהובים ליתרון בדקה ה-3, ג'קוב פאור השווה למארחים במחצית השנייה. מאור קנדיל הורחק בשורות בני יהודה בדקה ה-80.