הורים במודיעין נדהמו: 45 ש''ח הנחה במחירי הצהרונים. אב ממודיעין: "עובדים עלינו" - 0404
+
הורים במודיעין נדהמו: 45 ש"ח הנחה במחירי הצהרונים. אב ממודיעין: "עובדים עלינו" 0404

הורים במודיעין נדהמו: 45 ש"ח הנחה במחירי הצהרונים. אב ממודיעין: "עובדים עלינו"

הורים רבים ממודיעין נדהמו לגלות כי ההנחה שלה "זכו" במחיר הצהרונים לאחר הבטחת העירייה עומדת על כ- 45 שקלים בלבד.

בהודעה שלוותה בבקשה להעביר להורי הילדים נכתב: "אתמול נערכה פגישה מסכמת בעירייה עם סחלבים, מנהל חינוך סגן ראש העיר וראש העיר. לאור תוצאות הסקר סוכם כי הצהרון יכיל את הרכיבים הנוספים בכל הגילאים (סיום בשעה 1700, חוג נוסף והימים המלאים בחופשות). המחיר יהיה 935 ש"ח. לכיתות א-ב, יש סבסוד מדינה של 150 ש"ח. אנא העבירו להורים בגנים, תודה!"

ההורים הזועמים ששילמו בכל מקרה כ- 980 ש"ח במהלך שנים קודמות נדהמו לגלות ששוב הם חלק מ"ספין" וכי ההודעות הססגוניות שאמורות להביא בשורה לעיר – למעשה אין בהן ממש.

הורה לחדשות 0404: "ככה נראית עבודה בעיניים! הם עושים הכל על מנת לצבור את האהדה שלנו, כשבפועל הם מרמים אותנו פעם אחר פעם. איזו מן הנחה זו של 45 ש"ח?, מה הם חשבו שיקרה כשאנחנו נקבל את ההודעה שלהם? פשוט בושה!"

אם ממודיעין הוסיפה: "תמיד יוצאים מנקודת הנחה שההורים במודיעין הם לא זקוקים לכלום ומרוויחים מיליונים, עצוב פשוט עצוב! אני סייעת שמרוויחה במקרה הטוב 4500 ש"ח ויחד עם בעלי אנחנו לא עוברים את הסכום שאפילו מאפשר לנו לחיות כמו בני אדם. ואז לראות את זה… זו פשוט יריקה בפרצוף. ההורים שבויים כי אין לנו ברירה אלא לשים את הילדים בצהרון שנוכל לצאת ולעבוד! בושה שככה מתנהלים מולנו. את הקול שלי הם איבדו".