ירדו מהפסים: כיצד ענתה המשטרה לתלונות על ירי כדורים וזיקוקין משכונות ערביות? - 0404
+
ירדו מהפסים: כיצד ענתה המשטרה לתלונות על ירי כדורים וזיקוקין משכונות ערביות?

ירדו מהפסים: כיצד ענתה המשטרה לתלונות על ירי כדורים וזיקוקין משכונות ערביות?

את משטרת ישראל לא מעניין הסבל של תושבי ירושלים ושאר אזורי ארצנו. לא מעניין אותם שתושבים סובלים יום יום ממטרדי המואזין וכפי שנחשף בחדשות 0404, כנראה שההוראה מלמעלה – מהמפכ״ל. את זה כבר ידענו, אך כעת נחשף כי גם החוק אינו מעניין את משטרת ישראל.

תושבים רבים התלוננו במהלך כל יום האתמול על מטרד קשה. ערבים ירו מאות אלפי כדורים וזיקוקין ובמשך כל שעות היום, תוך שהם מטרידים את תושבי ירושלים ורבים אחרים בגזרת יהודה ושומרון. הירי בוצע כאות חגיגה על סיום הבגרויות (לכו תבינו אותם).

המשטרה לא פעלה, אך הגדילה לעשות והשיבה לתושבים שמותר לירות זיקוקין. במילים אחרות – המשטרה מאשרת לכל דיכפין לירות זיקוקין באופן חופשי ובניגוד לחוק. רק השבוע מיהרה המשטרה לפרסם תפיסת זיקוקין, תוך שהיא מתרגשת לבשר שהיא פועלת למנוע פגיעה באזרחים, אך ברגע האמת המציאה תשובה הזויה לפונים אליה.

״בשעות 07:00-23:00 מותר להפעיל זיקוקים״ – ענתה המשטרה למורן שפנתה לאחר שכבר לא יכלה לסבול את הרעש. מורן צירפה במקביל סרטון, אך במוקד המשטרה נותרו עם התשובה ההזויה. במילים אחרות: תירו חופשי כדורים וזיקוקין כל עוד אתם ערבים. אל דאגה – יהודי שיעשה משהו דומה, יעצר מייד.

תשובת המשטרה זיקוקין