משמש כמקום הימורים: צו סגירה למתחם בפונדק 101 בערבה - 0404
+
משמש כמקום הימורים: צו סגירה למתחם בפונדק 101 בערבה דוברות המשטרה

משמש כמקום הימורים: צו סגירה למתחם בפונדק 101 בערבה

בתום פעילות שנייה השנה בה פשטו בלשי משטרת ישראל על מתחם פונדק 101 בערבה ואספו ראיות כי במקום מתבצעות עבירות הימורים, הורה מפקד מחוז דרום במשטרת ישראל, ניצב דוד ביתן על צו סגירה מנהלי למשך 30 ימים, כנגד המתחם לאחר שהובא בפניו ראיות כי המקום משמש לביצוע עבירות של משחקים אסורים, הגרלות והימורים. במהלך הפעילויות בחודשים מאי ויולי השנה תפסו הבלשים מספר רב של מכונות מזל אסורות ומעל 50 אלף ש"ח החשודים כי מקורם בעבירה.

ממשטרת ישראל נמסר כי, זו פעם אחר פעם שבמקום מתבצעות עבירות הימורים, חרף כתב אישום שהוגש כנגד בעל המקום וכן הליך משפטי אשר עוכב על ידי היועץ המשפטי לממשלה, להמשיך ולבצע עבירות לכאורה בנסיבות אלו מהווה רמיסת החוק ברגל גסה ועל כן יש לפעול גם בפן המנהלי ולהורות על סגירת המקום.

ראוי לציין בהקשר זה, כי מקומות מסוג אלו המשמשים להימורים בלתי חוקיים ומקום התכנסות של מהמרים יכול להוות קרקע פורייה לסכסוכים, הלוואות ב"שוק אפור" הגוררות בחובן ריביות גבוהות מאוד ומקרי אלימות וסחיטה רבים. כמו כן, מקומות אלו יכולים להוות אמצעי להלבנת כספים עבור גורמי פשיעה שונים. במשטרה עוד ציינו כי פעילות מודיעינית סמויה ואף פעילות גלויה תימשך כל העת על מנת לטפל באופן עיקש במחוללי פשיעה שכאלה ולמנוע אף מטרד ופגיעה באיכות חיי התושבים המתגוררים לעיתים בסמוך למקומות אלו. ציינו במשטרה.

מבזקיםלכל המבזקים