חברתית? עשרות פעילי מטה שלי יחימוביץ׳ לא קיבלו שכר מזה חודשיים. פעילה ל-0404: ״שיתביישו להם״ - 0404
+
חברתית? עשרות פעילי מטה שלי יחימוביץ׳ לא קיבלו שכר מזה חודשיים. פעילה ל-0404: ״שיתביישו להם״ יח״צ

חברתית? עשרות פעילי מטה שלי יחימוביץ׳ לא קיבלו שכר מזה חודשיים. פעילה ל-0404: ״שיתביישו להם״

פרסום ראשון: עשרות פעילי מטה שלי יחימוביץ׳ בבחירות האחרונות להסתדרות לא קיבלו שכר מזה חודשים. אנשי הקשר לא עונים להם לטלפונים וזאת לאחר שהבטיחו שהכסף ייכנס לחשבונות הבנק בחודש שעבר. בתחילת החודש הנוכחי עוד זכו הפעילים לתשובה טלפונית והבטחה כי הכסף ייכנס החודש, לאחר שלא הופקד בחודש שעבר, אך גם החודש הכסף לא נכנס.

פעילת מטה יחימוביץ׳ לחדשות 0404: ״מצחיק אותי שהיא כל הזמן מדברת על הנושא החברתי ולעזור לציבור ולאלה שעבדו עבורה היא לא דואגת לתשלום. אני מאוכזבת שעבדתי עבורה״.

פעיל נוסף שלא קיבל את שכרו: ״זו בדיחה עצובה. כנראה שבאמת לא הגיעה לה לזכות. אני מקווה שניסנקורן ידאג לנו לקבל את הכסף״.

פעילה אחרת סיפרה: ״בחרנו לעבוד ביום הבחירות של ההסתדות מטעם המטה של שלי יחימוביץ', והמשכורת אמורה היתה להיכנס ישירות לבנק ב-10.6. כאשר הגיע היום, דיברתי עם אשת הקשר שלי על מנת לוודא מדוע המשכורת לא נכנסה. המענה לא היה מהיר, בשונה מלפני הבחירות, אז כל הזמן רק ענו לי וכל הזמן צלצלו והיה להם המון זמן ופנאי לעובדים שלהם. אשת הקשר הפנתה אותי לאיש קשר אחר ובכל פעם שמנסים לצלצל אליו, אין מענה ומקבלים הודעה: "לא יכול לדבר כרגע״.

זו לא רק חוצפה. זה נוגד את החוק והזוי שזה קורה אצל כאלה שמדברים על הנושא החברתי והדאגה לציבור. בושה שלפני הבחירות הם ידעו כל יום לצלצל, לבדוק שכל הטפסים הגיעו אליהם, לבדוק שאני משלמת את דמי חבר ההסתדרות, אבל לשלם את המשכורת מאוד קשה להם״.

ממטה שלי יחימוביץ׳ נמסר בתגובה לחדשות 0404: ״לצערנו הרב אכן מדובר בהתנהלות בעייתית מאד של ההסתדרות, שהיא זו שאמונה על התשלום לעובדים, בטענות על מחסור בפרטים של העובדים, אף שהפרטים הועברו שוב ושוב. אנחנו מלווים את העובדים מול ההסתדרות, שעה שהגורם האמון על הנושא מטעמם אינו זמין בטלפונים או במיילים, לא לאנשי המטה של שלי ולא לעובדים שמחכים לשכרם.

אנחנו פועלים נמרצות בכל דרך אפשרית לזרז את התהליך על מנת שההסתדרות תעביר בהקדם את השכר לכל מי שטרם קיבל אותו״.