נותנים שמות למאחזים ערבים בלתי חוקיים. פורום עוטף ירושלים: "אולי עכשיו ליברמן יכיר אותם ויטפל בהעברתם ליישובי הקבע" - 0404
+
נותנים שמות למאחזים ערבים בלתי חוקיים. פורום עוטף ירושלים: "אולי עכשיו ליברמן יכיר אותם ויטפל בהעברתם ליישובי הקבע" פורום עוטף ירושלים

נותנים שמות למאחזים ערבים בלתי חוקיים. פורום עוטף ירושלים: "אולי עכשיו ליברמן יכיר אותם ויטפל בהעברתם ליישובי הקבע"

בקמפיין שפורום עוטף ירושלים מוביל בשבועות האחרונים להגברת האכיפה במרחב אדומים כלפי הבנייה הבדואית-ערבית על כביש מספר 1, יוצא היום הפורום בתחרות נושאת פרסים למציאת שמות למאחזים הערבים הבלתי חוקיים במרחב אדומים.

הפורום מזמין את הציבור הרחב לעזור בקביעת שמות לשלושת המאחזים הגדולים ביותר בשטח המונים כמעט ממחצית המבנים הבלתי חוקיים בשטח. יש לציין כי במרחב אדומים קיימים כיום 13 מאחזים בלתי חוקיים – לאף אחד אין שם וזיהוייים הינו על פי מספור.

כאשר צוות שופטים מטעם היישובים יבחר את השמות המוצלחים ביותר. בין המשתתפים יוגרל סוף שבוע בצימר מפנק באזור מדבר יהודה.

פורום עוטף ירושלים, העוקב זה שנים אחר הנעשה במרחב מוסר כי הבנייה הבדואית ערבית, במימון האיחוד האירופי, בסך 822 מבנים עומדת על כנה, למרות הבטחות נשנות של הרשויות על הריסתם של המבנים הבלתי חוקיים ולמרות צווי ההריסה שהוצאו למבנים.

מפורום עוטף ירושלים נמסר כי "ליברמן התחייב שרק הוא מבין ערבית אבל מתעלם ממאות מבני טרור ערבי על כביש מספר 1 ובכך מאפשר הקמת מדינת טרור. אולי אם כעת יהיו למאחזים המרכזיים שמות הוא יכיר ויזכור במי צריך לטפל במהירות ולפנות לאתרי הקבע שהוכנו עבורם ע״י מדינת ישראל"

פורום עוטף ירושלים

פורום עוטף ירושלים