"כשאהיה גדול אני רוצה להיות מפקד משמר הגבול" - איתי דוד בן ה-5 למפקד מג"ב במפגש מרגש - 0404
דוברות המשטרה

"כשאהיה גדול אני רוצה להיות מפקד משמר הגבול" – איתי דוד בן ה-5 למפקד מג"ב במפגש מרגש

פניה מרגשת של אם הביאה היום למפגש בין בנה, בן ה-5 לבין מפקד משמר הגבול, ניצב יעקב שבתאי במפקדת מג"ב בלוד.

לפני מספר חודשים התקבלה פניה במג"ב מאמא שסיפרה שלבנה בן ה-5 יש חלום מאוד גדול והוא לפגוש את מפקד משמר הגבול. האם סיפרה בהתרגשות גדולה כי בנה מאוהב בחיל וכי הוא שר את כל השירים של מג"ב, מקפיד ללבוש כל הזמן תחפושת של לוחם מג"ב ומעל מיטתו אף תלוי סמל החיל. מששמעו במג"ב את הסיפור ידענו שהמפגש הזה חייב להתקיים, ואכן היום המפגש בין איתי הקטן לבין מפקד משמר הגבול אכן התממש.

את איתי ומשפחתו המתגוררים בכפר יונה אספה היום ניידת של משמר הגבול לבסיס מפקדת מג"ב בלוד. איתי המתין בביתו בתחפושת של לוחם מג"ב שעל ראשו כומתה. "לנסוע בניידת מג"ב מרגיש לי ממש כמו לוחם אמיתי" אמר איתי במהלך הנסיעה למפגש עם מפקד החיל.

בבסיס המפקדה נפגש איתי עם מפקד מג"ב בלשכתו, שם העניק לו המפקד סיכת לוחם מוזהבת ודגל של החיל. במסגרת המפגש שמע ניצב יעקב שבתאי מהוריו של איתי על אהבתו לחיל. "אנחנו יודעים שהביקוש למג"ב נמצא בשיאים וזה מאוד מחמיא לנו שגם בגיל הזה ישנה הערכה לפעילות הלוחמים שעושים לילות כימים בשמירה על מדינת ישראל". אמר מפקד מג"ב, ניצב יעקב (קובי) שבתאי למשפחת דוד במסגרת האירוח במשרדו.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]