חייבים לתת גב למשפחתו של גיבור ישראל - 0404
+

חייבים לתת גב למשפחתו של גיבור ישראל

האיש המיוחד הזה – מגדולי גיבורי ישראל, נתן לעם ישראל את הכל וכעת זה הזמן שלנו (והזמן דוחק מאוד) להציל את משפחתו, כדי להחזיר במעט עבור מה שהוא תרם לנו.

סוכן המוסד ולוחם סיירת מטכ"ל, יוסי ג'ינו ז"ל, נלחם במשך 30 שנה למען מדינת ישראל במבצעים החשאיים והמסוכנים ביותר מעבר לקווי האויב. מי שנקרא "ג'יימס בונד הישראלי", גדול המסתערבים וזה שנשלח הרבה פעמים למשימות יחיד ללא אפשרות חילוץ והציל חיי ישראלים רבים. לא מפקירים את גיבור ישראל! נרתמים לסייע למשפחתו של הלוחם המיתולוגי יוסי ג'ינו ז"ל. לא מעט אנשים חייבים לו את חייהם, כולל חייהם האישיים, ועל כך העידו בין השאר משה בוגי יעלון שר הבטחון לשעבר, אבי דיכטר ראש השב"כ לשעבר ובכירים אחרים.

לפני 7 חודשים נפטר יוסי ג'ינו, אחרי שנים רבות בהן חווה קשיים כלכליים, נותר חוב של 1.8 מיליון, ועתה משפחתו נמצאת בסכנה ממשית לאיבוד ביתם. את כל הנושא המשפטי הם כבר עברו ומלבד סיוע מהציבור, אין שום אפשרות אחרת. האיש הזה תרם את חייו למען ביטחון המדינה – למען כולנו. החברים של ג'ינו פתחו בפרויקט הדסטארט כדי להציל את בית המשפחה – זאת הזדמנות אמיתית לסייע למשפחה של האיש הענק הזה שהחברה הישראלית כולה חייבת לו.

מתגייסים למען משפחת ג'ינו! לתרומות>> https://www.giveback.co.il/project.aspx…