צפו: משטרת ישראל יוצאת בקמפיין גיוס חדש - 0404
+

צפו: משטרת ישראל יוצאת בקמפיין גיוס חדש

המשרד לביטחון הפנים ומשטרת ישראל ישיקו החל מהיום (ראשון) קמפיין טלוויזיוני ואינטרנטי חדש תחת הכותרת "תהיו בטוחים" המדגים את מגוון פעולות המשטרה ואת היותה בחזית הלחימה על ביטחון האזרחים.

משטרת ישראל צפויה לקלוט לשורותיה ב-3 השנים הבאות תוספת של אלפי שוטרות ושוטרים חדשים למספר פרויקטים מרכזיים:
– הקמת תחנות משטרה בישובים הערביים ואיושן
– הקמת תחנות ונקודות שיטור חדשות בירושלים
– הקמת יחידות שיטור רגלי ברחבי המדינה
– הכפלת אגף התנועה והאכיפה בכבישים
– הקמת המערך הלאומי למאבק באלימות ברשת האינטרנט
– הקמת היחידה המשטרתית למאבק באלימות ובספורט
ועוד פרויקטים חשובים להעצמת המשטרה.

לפיכך, החליט המשרד לבט"פ יחד עם משטרת ישראל, לעודד את ההצטרפות למשטרה גם באמצעות קמפיין (יחד כמובן עם השיפור המשמעותי שחל לאחרונה בשכר השוטרים ותנאי שירותם).

הקמפיין שיעלה לראשונה הערב ויופיע בערוצי הטלוויזיה ובאתרי האינטרנט ממחיש את הגיוון שבעבודת המשטרה ומעודד צעירות וצעירים להצטרף אליה.
במשרד לביטחון פנים ובמשטרה רצו להמחיש פעילות השוטרים באופן שקרוב למציאות ועל כן כל הדמויות המופיעות בקמפיין הם של שוטרים ושוטרות בתפקידי בילוש, סיור או שוטרי מג"ב וכך גם הכלים והאמצעים- הכל ציוד ״מהשטח״.

הקמפיין מציג את התפקיד המורכב של השוטרים ואת הדרישות שכל סיטואציה דורשת מהם. למשל: מצד אחד רגישות ומן הצד השני נחישות ותקיפות. באחת הסצנות לדוגמא מוצגת שוטרת שמטפלת בעבירה של אלימות במשפחה ומיד לאחר מכן נאלצת להסתער על מחבלים בפיגוע.
השידור הראשון יהיה הערב בדקה לשמונה במגוון ערוצים ויפנה למצטרפים פוטנציאליים למשטרה, הנמצאת בתהליכי גיוס והתעצמות נרחבים.

השר ארדן: "השוטרים ברחבי המדינה פועלים כל יום באלפי זירות ומצילים חיים ורכוש. הציבור לא נחשף למורכבות ולקושי שבתפקיד השוטרים שנלחמים למען ביטחונו. אחת ממטרות הקמפיין היא לעודד גיוס של ציבור איכותי למשטרה, שנמצאת בתנופת גיוס והרחבה בתחומים רבים".