כארם משעור חתם במכבי ת"א לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת - 0404
+
כארם משעור חתם במכבי ת"א לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת דוברות מכבי ת"א

כארם משעור חתם במכבי ת"א לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת

מכבי ת״א הודיעה היום (ראשון) כי החתימה את שחקן בני הרצליה ונבחרת ישראל כארם משעור, לשנתיים עם אופציה לעונה שלישית.

מכבי הגיעה לסיכום עם בני הרצליה על תנאי השחרור של משעור לפיו תשלם להרצליה פיצוי כספי, ואם הוא ישוחרר לפני תום ההסכם תהיה להרצליה זכות ראשונים להחתים אותו.

משעור נולד בנצרת למשפחה ערבית-נוצרית. בגיל 13 החל לשחק כדורסל, תחילה במחלקת הנוער של מכבי ימק"א נצרת ובהמשך בקבוצת הנוער של עמק יזרעאל, אותה הוביל לגמר גביע המדינה לנוער ב-2009 מול מכבי תל אביב, בו סיים עם 28 נקודות ו-15 ריבאונדים.

עונת 2009/10 הייתה הראשונה שלו בקבוצת בוגרים כאשר שיחק בליגה הארצית במדי עמק יזרעאל. בסוף השנה עבר לארצות הברית, הצטרף לאוניברסיטת נבדה בלאס וגאס ובהמשך שיחק שנתיים באוניברסיטת מורהד סטייט מקנטאקי, במדיה העמיד בעונתו האחרונה ב-NCAA ממוצעים של 10.9 נק' ו-5.9 ריב' ב-22 דק' במשחק.

בקיץ 2015 חזר לישראל לשורות בני הרצליה, בה כיכב בשנתיים האחרונות. בעונת 2016 נבחר לתגלית העונה בליגת ווינר-סל עם ממוצעים של 8.2 נק' ו-4.1 ריב' למשחק, ובעונה האחרונה הפך ללהיט החם של הליגה – נבחר לשחקן הישראלי המצטיין של העונה, למלך הריבאונדים ולחמישיית העונה. הוא העמיד ממוצע חלומי של דאבל דאבל(!) עם 14.5 נקודות ו-10.3 ריבאונדים למשחק וכן 1.5 חטיפות. סיים כאמור כמלך הריבאונדים של הליגה, כמלך הסלים הישראלי ושביעי בליגה במדד (שני בין הישראלים). היה נהדר גם ביורופקאפ של פיב"א ותרם 15.3 נק' ו-6.9 ריב' בממוצע למשחק.

משעור זומן לסגל הרחב של נבחרת ישראל לקראת היורובאסקט בקיץ הקרוב.