סוכל ניסיון להקמת מבנים ערביים בלתי חוקיים במימון האיחוד האירופי - המבנים נהרסו - 0404
+
סוכל ניסיון להקמת מבנים ערביים בלתי חוקיים במימון האיחוד האירופי – המבנים נהרסו פורום עוטף ירושלים

סוכל ניסיון להקמת מבנים ערביים בלתי חוקיים במימון האיחוד האירופי – המבנים נהרסו

פורום עוטף ירושלים, העוקב מזה מספר שנים אחר הנעשה בגזרה חשף הבוקר ניסיון הקמת מבנים חדשים באזור היישוב קידר והזעיק את כוחות המשטרה והמנהל האזרחי. הכוחות שהגיעו במהרה למקום פעלו בנחישות בהחרמה של ציוד רב ובהריסת המבנים הבלתי חוקיים שנתרמו ע״י האיחוד האירופי למאחז הערבי הלא חוקי.

יניב אהרוני, רכז הקרקעות של פורום עוטף ירושלים: "האיתור וההריסה היום הם המשך ישיר לפעילות המעקב האינטנסיבית שלנו בשטח. אני רוצה לציין לשבח את התגובה המהירה הפעם של המינהל האזרחי שקיבל מאיתנו את המידע ופעל במהירות מירבית בכדי לעצור את הבניה ולהחרים את המבנה״.

מפורום עוטף ירושלים נמסר כי, "זהו עוד ניסיון מני רבים של האיחוד האירופי בהשתלטותו על אזור מרחב אדומים וכביש מספר אחד. כיום קיימים 822 מבנים במרחב אשר אינם חוקיים ואף הוצאו להם צווי הריסה על ידי רשויות המדינה. למרות הבטחות נשנות של הרשויות על הריסתם של המבנים הבלתי חוקיים, הם עדיין עומדים על כנם ומהווים מפגע בטחוני וסביבתי. שר הביטחון ליברמן ממשיך לגמגם ערבית ולהתעלם ממאות מבני טרור פלסטינים על כביש מספר 1 ובכך מאפשר הקמת מדינת טרור פלסטינית. אנו דורשים משר הביטחון שיפעל להריסת המבנים והעברתם ליישובי הקבע המיועדים להם".

פורום עוטף ירושלים

פורום עוטף ירושלים

פורום עוטף ירושלים

פורום עוטף ירושלים