צפו: ישראלים נתקעו בברצלונה - טיסה מתעכבת יותר מ-24 שעות. נוסעת: "הפקירו אותנו". אל על: "מתנצלים" - 0404
+
צילום: סיון כחלון

צפו: ישראלים נתקעו בברצלונה – טיסה מתעכבת יותר מ-24 שעות. נוסעת: "הפקירו אותנו". אל על: "מתנצלים"

ישראלים רבים ובהם נבחרת הג'ודו של ישראל תקועים יותר מ-24 שעות בברצלונה וזאת לאחר שתקלה אירעה במטוס אל על והטיסה נדחתה פעם אחר פעם. באל על מבהירים כי בשעות הצהריים אמורה לצאת הטיסה וכי זו התעכבה עקב בעיית בטיחות בעקבות חלק שהיה חייב לעבור תיקון.

הנוסעת סיון כחלון: "ממתינים בשדה תעופה מאתמול ב-11 וחצי בבוקר. הטיסה הייתה צריכה להמריא בשתיים וחצי בצהריים. אמרו לנו שיש תקלה במטוס ותכף יסדרו. הלילה ירד ונתנו לנו אפשרות להגיע למלון רק באמצע הלילה, שכבר אין טעם לנסוע כי הטיסה אמורה לצאת בבוקר והמלון במרחק נסיעה ארוך מהשדה תעופה. בנתיים, אנחנו פה בשדה תעופה בברצלונה, בלי אנשי קשר של אל על, בלי ידיעה מתי הטיסה יוצאת ואם בכלל עושים משהו כדי לעזור לנו. אנחנו תקועים בשדה התעופה, ישנים על הרצפה ו״מפנקים״ אותנו בשוברים לאוכל. הפקירו אותנו".

ולרי מובכנוב כתבה: "תקועים בשדה תעופה בברצלונה. הטיסה שלנו לארץ היתה אמורה לצאת אתמול ב-14:30 והודיעו לנו על עיכוב עקב תקלה טכנית. טענו שנצא ב-15:30 ושם העניינים רק הסתבכו, כל שעה דחו את הטיסה שלנו בשעה, שעתיים. אין פה נציגי אל על בכירים שמוכנים לתת תשובות. כל מה שיש לנציגה לומר זה "אנחנו מצטערים". מה זה עוזר לי שאתם מצטערים? אחותי בת 4 ומאתמול ב-7 בבוקר על הרגליים, לא מצליחה להרדם פה, המזגן לא עובד, הכיסאות לא נוחים. ועוד מלא תינוקות שצורחים ואנשים מבוגרים שבוכים. פשוט ביזיון".

נוסעים שונים טוענים כי לא יכלו לקבל את הצעת אל על לצאת למלון, שכן המלון נמצא במרחק נסיעה של שעתיים.

מחברת אל על נמסר בתגובה לחדשות 0404: "בשל תקלה טכנית שחייבה הטסת חלק לתיקון במטוס שהיה אמור להמריא מברצלונה, פוזרו נוסעים לבתי מלון ומטופלים ע״י תחנת אל על בברצלונה. התקלה מטופלת והטיסה צפויה להמריא לארץ בשעות הצהרים. אל על אינה מתפשרת על הבטיחות ומתנצלת על אי הנוחות שנגרמה לנוסעים". (בתמונות: נוסעים ממתינים שעות רבות בברצלונה. צילום: סיון כחלון. צילום וידאו: עדי שרעבי).

סיון כחלון

סיון כחלון

סיון כחלון

סיון כחלון

סיון כחלון

סיון כחלון