עפולה: מתחדשים במוסדות חינוך חדשים - 0404
+
עפולה: מתחדשים במוסדות חינוך חדשים דוברות עיריית עפולה

עפולה: מתחדשים במוסדות חינוך חדשים

מיד עם כניסתו לתפקיד לפני כחצי שנה הורה ראש העיר אבי אלקבץ להתחיל בבנייתם של מוסדות חינוך הדחופים ביותר הכוללים הקמת בית ספר יסודי חדש ברובע יזרעאל "שוהם" שייפתח בשלב א' באגף חדש ומותאם לתלמידים בבית ספר 'רימונים' שם ייהנו התלמידים מצוות מקצועי ותכני לימוד והעשרה ברמה הגבוהה ביותר כאשר בשנה הבאה יעבור בית הספר למבנה הקבע שלו בלב השכונה עם דרכי גישה נוחות, 18 כיתות מרווחות, מעבדות וטכנולוגיה, מרחבי למידה חדשניים, אולם ומגרשי ספורט. 

בנוסף בונה הרשות שלושה אגפים חדשים של שש כיתות כל אגף להרחבת שלושה בתי ספר וביניהם שני בתי ספר יסודיים 'גוונים' ותדהר' ותיכון 'אלון בן גוריון'. בימים אלה מסיימת העירייה את תהליך אישור תכנית ההריסה של שני בתי הספר "אוהל מאיר" ואלון יזרעאל" שנבנו לפני עשרות שנים ובמקומם תבנה בתי ספר חדשים. 

במקביל, בונה הרשות לא פחות מ-18 גני ילדים בימים אלה לקראת שנת הלימודים הקרובה. יש לציין כי מהפכת גני הילדים היא חסרת תקדים גם עבור ערים גדולות הרבה יותר מהעיר עפולה וזאת לאור המצוקה של גני ילדים שהחלה בשנים האחרונות עם הנהירה של משפחות חדשות לעיר ללא מתן מענה ראוי והולם. הגנים החדשים נבנים באזורים שונים ברחבי העיר בהתאם לקצב הצמיחה של האוכלוסייה וכוללים ארבעה גנים ברחוב וולפסון, ארבעה ברחוב מנחם בגין, ארבעה בשכונת c1 ועוד שישה גנים נוספים נבנים ברובע יזרעאל. 

ראש העיר אבי אלקבץ סייר לאחרונה במוקדי הבנייה ברחבי השונים כדי לעמוד מקרוב על התקדמות הבנייה ועמידה ביעדים לקראת שנת הלימודים כאשר על כל הפרויקט הענק הזה מפקחת מחלקת ההנדסה בראשות המהנדס ישראל קנטור.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com