שיפוץ דירה ברמת גן – התאמה מושלמת בין הבית למשפחה - 0404
+
שיפוץ דירה ברמת גן – התאמה מושלמת בין הבית למשפחה יח"צ

שיפוץ דירה ברמת גן – התאמה מושלמת בין הבית למשפחה

שינויים משמעותיים בחיים הם תמיד תזמון מצוין לשפץ את הבית שבו אנחנו חיים. כשלמשפחה מתווסף ילד, או כשקורה ההפך והילדים עוזבים את הקן, כשרוצים לנצל חלק מהדירה לטובת משרד או קליניקה ובכל מצב אחר שבו הצרכים שלנו משתנים, אין שום סיבה להישאר עם התכנון הקיים ועם חלוקה של החלל שלא באמת משרתת אותנו – שיפוץ דירה מתאים את הנכס למי שאנחנו כיום ומבטיח חיים עם איכות מקסימלית.

דוגמה מצוינת לכך היא שיפוץ דירה ברמת גן ,כשמשפחה בת 3 נפשות (הורים קרייריסטים וילד מתוק בן 9) התרחבה והפכה למשפחה בת 5 נפשות בעקבות לידת תאומות, היה ברור שהדירה שלהם – 100 מ"ר במתחם הבורסה – זקוקה לעיצוב מחדש.

מי שבידיה הופקדה המשימה היא אביב קופלר, בעלת "72 גג". קופלר נבחרה בעיקר בזכות הניסיון הרב שלה הן בעיצוב פנים והן בהובלת פרויקטי שיפוץ, והודות לעוד מרכיב חשוב: ההתחייבות שלה להשלים את השיפוץ בזמן שאם המשפחה יולדת.

שיפוץ דירה אורך כמובן יותר משעה-שעתיים, אבל כפי שמרמז שם החברה, "72 גג", שיפוצים מסוימים משלימה קופלר ב-3 ימי עבודה וגם שיפוצים מורכבים במיוחד מסתיימים תוך 21 ימי עבודה – באחריות!

במקרה של אותו שיפוץ דירה ברמת גן התחלת העבודות תוזמנה למועד יציאת המשפחה ללידה. הפרויקט כלל פירוק ועיצוב מחדש של חדרי רחצה ושירותי אורחים, בניית ספריה גדולה עם תאורה מתאימה, עיצוב וריהוט מחדש של חדרי הילדים ופינת האוכל, שדרוג של ארונות המטבח ועוד שינויים קטנים יותר – ולאחר מספר ימים חזרה המשפחה (המורחבת) לדירה ונהנתה מבית חדש ושובה לב במיוחד.

על מה חשוב להקפיד במסגרת עיצוב דירה?

על-מנת להשלים שיפוץ דירה במינימום זמן המפתח החשוב ביותר הוא תכנון מדויק וקפדני. תכניות מפורטות מבטיחות תזמון מושלם של כל פעולה, אפס ימי עבודה מבוזבזים וסנכרון מוצלח בין כל אנשי המקצוע והספקים שלוקחים חלק בפרויקט.

מרכיב חשוב נוסף הוא הליווי הצמוד לעבודות המתבצעות – כדי להבטיח שהתכניות מוצאות לפועל ללא רבב, כך שאין טעויות שצריך לתקן (אחת הסיבות הנפוצות להתארכות שיפוצי בתים שלא לצורך). התכנון המוקפד והבקרה ההדוקה על העבודות חוסכים לא רק זמן יקר אלא גם כסף, ועוד תורמת להבטחת ההישארות במסגרת התקציב הרכישה המושכלת של כל החומרים שדרושים לשיפוץ – חומרים "שחורים" ו"לבנים".

עוד דגש משמעותי כשמעצבים מחדש דירה בעקבות שינויים בחיים הוא קשב מלא לצרכים העכשוויים והעתידיים של בני הבית, וגם לפנטזיות שלהם – שהרי שיפוץ הוא תמיד הזדמנות מצוינת להפוך אותם למציאות יומיומית.

לפרויקטים נוספים של אביב קופלר

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com