ניתוח אף מושלם – לשים את עצמכם במרכז החיים - 0404
+
ניתוח אף מושלם – לשים את עצמכם במרכז החיים stock.adobe.com

ניתוח אף מושלם – לשים את עצמכם במרכז החיים

ניתוח אף מושלם – יש דבר כזה? ובכן, נראות האף יכולה לשנות את חייכם לבלתי היכר, באמצעות ניתוח אף נכון, האף שנמצא במרכז הפנים, בהחלט יכול להגשים עבורכם את כל המטרות ולפתוח דלתות בקלות.

למרות שמדובר בניתוח שכיח, הוא נחשב מורכב ומצריך הבנה מעמיקה בתחום האסתטיקה ובפרט בהליך כירורגי, נשימתי, אסתטי ותלת ממדי. בכדי להבין מהי הגדרה לניתוח אף מוצלח, חשוב מאוד להבין את המהלכים הקודמים לניתוח והנה הם לפניכם במאמר הבא.

איך להשיג תוצאת ניתוח אף אופטימלית

ניתוח אף מוצלח יבוצע על ידי מנתח בעל ניסיון הבא לידי ביטוי בכמה מאות של  ניתוחי אף ויש לו את כל ההמלצות המעידות על כך. מיותר לציין כי בעת בחירת מנתח לצרכי ניתוח אף, רצוי שלא להתפתות על הזול ביותר- הוא לרוב עלול להסתיים במפח נפש יקר ומיותר. שלא כמו ניתוחים אחרים, בהם חלקי הניתוח מוסווים, האף הוא מרכז הפנים ולכן יש לתת לכך את מירב החשיבות כבר בשלבי בחירת המנתח.

כאמור, כבר בשיחת הייעוץ, יהיה ניתן להבין למה אתם רוצים לבצע את הניתוח, כמה שנים הרופא קיים בתחום ואיזו תוצאה תוכלו לקבל בסוף התהליך. במפגש זה, מתנהל דוח שיח ביניכם לבין הרופא ובו מועלים כל הנושאים הקריטיים טרום הניתוח.

לאחר שעולות כל השאלות, צפות להן גם כל התשובות צפה גם הבעיה העיקרית וממנה התוצאה הנכונה שמטרתה לייצר אף במראה פרופורציונלי  בשאיפה להשיג אף יפה ומותאם טבעי לתווי הפנים.

הדמיה קדם ניתוח – יתרונות

הדמיה הינו הליך בו מבצעים הסתכלות מדוקדקת הרבה לפני הניתוח עצמו. כבר במעמד זה מוערך סוג העור של האף, המבנה לרבות הסחוסים והעצמות.

בהמשך, מתרחשת הדמיה היות והיא קריטית ביותר להשלים את החסר ולהבין את המטופל ואת דרישתו. כמו כן, ההדמיה מטרתה לגשר ולבצע תיאום ציפיות מדויק במטרה להשיג את התוצאה הנכונה ביותר.

חשוב לציין, הדמיה אכן מסייעת אבל אין היא מהווה את התוצאה הסופית ב100 אחוז, כאמור, הדמיה כשמה כן היא – מעניקה נקודת מבט ראשונית בכדי לחדד את ההסכמות בין המנתח לבין המנותח. לאחר סיכום הדברים ,המפגש הראשוני, ההדמיה וכול השאר, אפשר לצאת לדרך ולממש את הניתוח על הצד הטוב ביותר.

במהלך הניתוח, אין המנותח/ת חשים בדבר, ההליך הקוסמטי מתעסק בעיקרו בשינוי שלד האף במטרה ליפות את הנראות של האף וכך להתאימו למראה הכללי של הפנים. ישנן שתי שיטות, אחת מהן היא ניתוח דרך הנחיריים, בעוד השיטה השנייה עוסקת בניתוח אף פתוח בו תראה צלקת חיצונית בין הנחיריים. בשיטה הזו, תהיה גישה נוחה יותר גם אל הסחוסים בקצה האף (שינוי מראה הטיף).

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com