מתעדים את השורשים עם אילו יוחסין - 0404
+
מתעדים את השורשים עם אילו יוחסין

מתעדים את השורשים עם אילו יוחסין

העבר שלנו הוא הנכס הכי גדול שלנו. במשפחות גדולות, מסועפות ומלאות חיבה – עבור נוער העתיד, הנכס הוא השורשים. לא כל בני הנוער משכילים להבין בגיל צעיר את הערך הרב הטמון בסיפורי החיים של הסבים והסבתות ואף ההורים. על מנת לשמור על כל המידע היקר הזה, קיים הקונספט של אילן יוחסין, ציור פשוט ונגיש המשרטט את קשרי המשפחות של כל האנשים במשפחה, כאשר מענף אל ענף מסתעפים להם הדורות השונים במשפחה. מדובר בדרך מרגשת במיוחד לתעד את העבר ולהעניק לו את הכבוד הראוי על מנת ליצור את האירוע המשפחתי המיוחד והבלתי נשכח שלו ראוי כל אדם במשפחה.

כיצד אילן יוחסין יכול להשתלב באירוע בר או בת מצווה?

כאשר אנו חושבים על נושאים שונים בארגון אירועי בר או בת מצווה – לרוב מדובר בתכנון האולם, הקייטרינג והתכנית הבידורית. אך אם חושבים על ההיבטים הנפשיים, הרגשיים ואפילו הרוחניים ולטווח הארוך – אילן יוחסין לספק אטרקציה מיוחדת במינה גם לערב עצמו וגם בתור מתנה בעלת ערך רב שתשמר בחיי החוגג או החוגג לאורך שנים ארוכות. ניתן לגבש את סיפור המשפחה בספר מיוחד המאגד את כל אירועי המפתח בהיסטוריה של המשפחה, כאשר האירוע האחרון הוא כמובן אירוע בר או בת המצווה. בנוסף, ניתן להשאיר מספיק עמודים ריקים על מנת שחברי בעל או בעלת השמחה יוכלו לכתוב איחולים לבביים לרגל יום ההולדת.

רעיונות לבר מצווה לתוספת אישית

בר מצווה זהו אירוע חשוב ביותר בחייו של כל נער צעיר, ובאמצעות תוספת מיוחדת במינה של אילן יוחסין בהקשר של רעיונות לבר מצווה, ספרי סיפורי המשפחה, קולאז' תמונות או סרטונים מיוחדים שנועדו להקרנה בזמן האירוע אפשר להציג שיש לו "גב" חזק בצורת המשפחה שתמיד תלווה אותו בכל אשר יעשה. מדובר ברעיון לא טריוויאלי שבהחלט יבליט את האירוע הספציפי בין כל האירועים המתרחשים באותה שנה, וגם ישאיר זיכרון חזק בתודעה של הנער עצמו.

רעיונות לבת מצווה המותאמים לילדות סקרניות

דרך נוספת להוסיף עניין לאירועים עשויה לבוא לידי ביטוי דווקא עבור אירועי בת מצווה – בדומה לבר מצווה, או בשונה. ניתן ליצור אינספור עבודות מולטימדיה המבוססות על העבר של המשפחה ועל הייחודיות של האנשים שהשאירו את חותמם גם בעולם וגם בנערה עצמה. לא כל משפחה יודעת כיצד בדיוק להפוך את ההיסטוריה שלה לסרט, ספר או תמונה, אך באמצעות שירותים של חברות מקצועיות בתחום זה ניתן להמיר דיגיטלית תמונות וסרטים אנלוגיים ולאפשר להעביר את המידע לדור הבא בקלות ובנוחות. חברת שורשים מספקת שירותים ספציפיים מסוג זה ומאפשרת להעשיר את אירועי בר או בת מצווה באמצעות ספרים, סרטים, תמונות קולאז' ועוד. ניתן לקחת את הרעיונות האלה לכל כיוון אפשרי, זאת בהתאם לייחודיות של כל משפחה וההיסטוריה הייחודית שלה. מחפשים רעיונות לבת מצווה? פנו לחברת שורשים תיעוד

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com