שגיא תכנון פיננסי: המומחים לתוכנית חיסכון - 0404
+
שגיא תכנון פיננסי: המומחים לתוכנית חיסכון

שגיא תכנון פיננסי: המומחים לתוכנית חיסכון

אנחנו עובדים במשך 8-9 שעות ולעתים אף נשארים שעות נוספות כדי לכסות את ההוצאות הכספיות שלנו בכל חודש: תשלומים עבור הדלק של הרכב, תשלום משכנתא לדירה שקנינו, אוכל וביגוד למשפחה וכדומה. אך ישנן עוד שתי סיבות טובות לעבוד: הסיבה האחת היא הפקדת כספים לתוכנית חיסכון. לעולם אין לדעת מתי נזדקק לכסף כדי לכסות מינוס פתאומי שנוצר או מתי הילד יזדקק למימון לימודיו לתואר ראשון. הסיבה השנייה היא הפרשת כספי הפנסיה. כספים אלה – המופרשים הן על ידי המעסיק והן על ידי העובד – נועדו לצבור סכומי כסף גדולים למדיי אשר בזכותם ניתן יהיה להתקיים גם לעת זקנה.

מתי הוא הזמן הטוב ביותר להפקיד לתכנית חיסכון

לכל עובד מותאמת תוכנית חיסכון האישית בהתאם לשכר שהוא מרוויח בכל חודש, למצבו המשפחתי וכדומה. כדי להבטיח עתיד טוב יותר לכם ולמשפחה יש צורך לבחור בתכנית טובה. אחת הסיבות המומלצות להפקדה לחיסכון היא קבלה של סכום גבוה במיוחד באופן חד פעמי עקב ירושה, כספי ביטוח או מענק. מומלץ להפקיד את הסכום בבת אחת לתכנית חיסכון טובה ולהמשיך ולצבור עליו רווחים. סוג נוסף של תכנית חסכון הוא הפקדה חודשית של סכום כסף קבוע. תכנית זו מאפשרת הזרמת הפקדות שוטפת. כמו כן, מכיוון שבדרך כלל אין לדעת מתי נזדקק לכסף או לחלק ממנו, מומלץ לבחור בתכנית עם נקודות יציאה במרווחים של כמה חודשים כל אחת.

לנהל את תיק ההשקעות בבטחה

לעתים אנו זקוקים להכנסה נוספת פאסיבית מהצד. ההוצאות הכלכליות הן רבות והעסקים יכולים להתערער מדי פעם. לעולם אין לדעת מתי העסק ייסגר או שתחול הרעה בתנאי העובדים. כדי להישאר עם הראש מעל המים גם במקרה של משבר, מומלץ להתעניין בנושא ניהול תיקי השקעות אצל מומחים כמו שגיא תכנון פיננסי, במטרה להשקיע את הכסף בדרך הטובה ביותר ולקבל ממנו רווחים. נוסף על כך, את תיק ההשקעות יכול לנהל מנהל השקעות מקצועי או בעל החשבון עצמו. הנכסים שבהם משקיע האדם יכולים להיות חלק מאגרות חוב, מניות, כספי מקרקעין, תעודות התחייבות חוזים אשר ניתן ליישם בעתיד וכדומה.

לאתר את הכספים שאבדו לכם

ממבט ראשון, המחשבה שאפשר לאבד כסף נראית תמוהה במקצת, שהרי אנו עוקבים אחר תלוש השכר שלנו בכל חודש ונכנסים לחשבון הבנק לעתים תכופות כדי לבצע בקרה על ההוצאות וההכנסות שלנו. עם זאת, אם נבצע תחקיר איתור כספים אבודים נוכל לגלות סכומי כסף שלא ידענו עליהם. אלה יכולים להיות כספים בחשבון בנק נשכח אשר נסגר ברגע שעברנו לבנק אחר, ירושה מקרוב משפחה בלתי ידוע או קרן פנסיה שהופקדו מעבודה זמנית שעבדנו בה תקופה קצרה. כדי לאתר את הכספים המגיעים לנו ניתן להשתמש במנוע החיפוש הר הכסף בדיקה. מנוע זה מספק רשימה ארוכה של גופים שיש ברשותם מידע על הכסף של המבוטח.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com