משחקי לחימה: בפיינטבול הגושרים בצפון הארץ - 0404
+
משחקי לחימה: בפיינטבול הגושרים בצפון הארץ

משחקי לחימה: בפיינטבול הגושרים בצפון הארץ

אין ספק שהאדם הוא חיה חברתית, לכן הדרכים השונות להעביר זמן זה בחברת זה נשארות גם היום רלוונטיות וחשובות מאין כמוהן. ניתן לראות זאת גם במסגרת הפעילויות שאנשים מארגנים עבור עצמם בחיי היומיום, לרגל אירועים מיוחדים ואפילו במסגרת הפעילות העסקית שלהם. לעובדה זו ניתן לחבר גם את ההתניה שאנשים  מבוגרים שומרים על שרידי הילדות שלהם  ותמיד שואפים להתחבר לילד הפנימי שלהם. וכך, מתקבלת מציאות שבה "משחקים למבוגרים" מהווים חלק חשוב מאוד מההוויה היומיומית. ובדיוק כאן נכנס לעניין משחק פיינטבול הפופולרי שמאחד בתוכו את כל המאפיינים האלה: חברות, אחדות, שובבות נעורים וכיף בלתי נגמר בסביבה בטיחותית.

מהו פיינטבול?

הפיינטבול זהו משח תחרותי וקבוצתי שמטרתו ליצור דינמיקה קבוצתית, והכי חשוב – ליהנות. שמו של המשחק מציג את המאפיין הכי בולט שלו: השחקנים מתחלקים לשתי קבוצות ומסתובבים במתחם הפעילות מצוידים ברובי משחק הנטענים על ידי כדורי צבע. כך, בכל פעם שאדם נפגע מ"כדור" היריב, הפגיעה בו מובהקת וברורה לעין ולכן הוא יוצא מהמשחק. המתחמים יכולים להשתנות, המטרה של המשחק, הקבוצות יכולות להביא מיתוג ייחודי של המדים שלהן ואף ליצור פעילויות מותאמות לאירועים שונים. כיום כמעט ואין נסיבות שעבורן אי אפשר להתאים משחק פיינטבול כזה או אחר, החל מימי הולדת של בני נוער ועד למסיבות רווקים ואירועי חברה למטרות גיבוש וחיזוק התרבות התאגידית.

הייחודיות של פיינטבול בצפון

כל היתרונות והייחודיות של משחקי לחימה באופן כללי ומשחקי פיינטבול באופן ספציפי זוכים לביטוי מעניין במיוחד באזור הצפון. הנופים של המקום, האוויר הצלול והתחושה שנוסעים רחוק רחוק אל מעבר לאזור הנוחות של כל אחד מאיתנו – כל אלה מחזקים את החוויה באופן משמעותי ומאפשרים ליצור חיבור מיוחד במינו בין כל המשתתפים, בין אם מדובר בחברים ותיקים שמכירים זה את זה שנים ארוכות, או עמיתים שלא אומרים יותר מ"בוקר טוב" זה לזה. ההזדמנויות לצאת לטיול והרפתקה מרגשת בצפון הארץ בשילוב עם משחק לחימה אסטרטגי ופעיל יוצרים את החוויה המושלמת, וזו הסיבה לכך שרבים מעדיפים לערוך את משחקי הפיינטבול דווקא בנופים הירוקים והמוריקים של הצפון. פעמים רבות ניתן לשלב את המשחק עם פעילויות אחרות בצפון, כולל שיט בקיאקים בכנרת, טיולים רגליים במסלול של הקרן הקיימת ועוד. כל זה יחד עם האדרנלין המתפרץ ממשחקי פיינטבול נותן את תחושת הנופש המצוינת שתמיד משפרת את מצב הרוח ובמידה ומדוברת באירוע חברה – מעלה את המוטיבציה לשפר ביצועים בעבודה.

כיצד ניתן לשלב משחקי לחימה בהיבטים השונים של החיים?

פיינטבול הוא סוג משחקי הלחימה המועדף על רבים, בגלל כדורי הצבע המוסיפים עניין וריגוש. בין משחקי הלחימה הפופולריים האחרים ניתן למצוא את סטרייק בול (משחק אסטרטגיה דומה, אך הרובים מאובזרים בכדורי פלסטיק קטנים) או לייזר טג (ירייה באמצעות רובי לייזר).כאמור, משחקי לחימה מתאימים למגוון רחב של נסיבות. ניתן ליצור ימי כיף מעולים עבור אנשי בכל שכבות הגיל (ואפילו לחלק את הקבוצות על פי פרמטר זה – ילדים כנגד המבוגרים). מדובר בתוספת מגבשת ומעניינת לימי גיבוש, שאפשר לשלב עם מיתוג מיוחד של החברה (לעצב סמלים של שתי הקבוצות היריבות על בסיס השפה הגרפית  של התאגיד וכו').

פיינטבול הגושרים הנמצא בגליל מאפשר לנצל במידה מירבית את כל האפשרויות הנרחבות של משחקי פיינטבול בצפון וכולל מסלולי משחק שונים המתאימים למטרות מגוונות. משחק פיינטבול ביום שבת או כחלק מיום גיבוש קבוצתי בצפון זה הפיתרון המושלם לכל משפחה, בית עסק או ארגון בכל סדר גודל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com