שיעורי יוגה לשמירה על הבריאות - 0404
+
שיעורי יוגה לשמירה על הבריאות

שיעורי יוגה לשמירה על הבריאות

יוגה היא אחת הדרכים הטובות לשמור על הבריאות. היא מספקת לא רק תרגילים המועילים לבריאותם של איברים שונים בגוף כמו גב, צוואר וחיזוק שרירי הידיים והרגליים, אלא היא גם שיטת הרגעה יעילה. סדנת היוגה מועברת על ידי המדריך המקצועי במקום שקט ורגוע לצלילי מוזיקה שלווה, והיא מלווה בביצוע תנועות אטיות שנועדו לספק לגוף את האיזון שהוא זקוק לו.

מביאים את היוגה לקריית אונו

כל מי שהתעניין אי פעם בשיעורי יוגה בקריית אונו לא יכול שלא לשים לב לניגוד בין העיר לבין סדנת היוגה העדינה. קריית אונו היא עיר תוססת במרכז הארץ, עיר שמציעה לתושביה מקומות עבודה אטרקטיביים, מקומות בילוי עד אור הבוקר כמו פאבים או מסעדות ומוסדות לימוד שאליהם מנסים להתקבל סטודנטים רבים מכל רחבי הארץ. בתוך כל הקלחת הזו זקוקים תושבי קריית אונו למעט שקט. אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא ללכת לפארק ירוק ופסטורלי, לפרוס מזרן על הדשא להתחיל בתרגילי יוגה לקולות הציפורים. כי בעיר עמוסת חוויות כמו קריית אונו כל אחד זקוק לזמן עם עצמו.

לבחור את סוג היוגה המתאים

היוגה כוללת ענפים שונים המותאמים לכל אדם תוך התחשבות במבנה גופו, ביכולות שלו ובהעדפותיו האישיות. אלה כמה מבין סוגי היוגה הנפוצים:

איינגר יוגה – אם אתם אוהבים סדר יום ויציבות איינגר יוגה יכולה להתאים לכם. סוג יוגה זה מתאפיין בתרגולים יציבים כאשר המטרה היא להגיע לתנוחה המדויקת של הגוף לדוגמה – ישורת הכתפיים או יציבה נכונה. כמו כן, במהלך התרגולים משתמשים בעצמים כמו קוביות עץ, רצועות או כריות.

ויניאסה יוגה – יוגה מסוג זה מבוססת על נשימה נכונה. התרגילים במסגרת ויניאסה יוגה שומרים על איזון נכון שבין תנועות הגופה לנשימה. היוגה משלבת גם תרגילים מאיינגר יוגה. משום כך, הוויניאסה מתאימה לאנשים המעוניינים לטעם משני עולמות היוגה.

יוגה לנשים בהיריון – בתקופת ההיריון מדגיש הרופא כי האישה צריכה לשמור על כושר, ואין דרך טובה יותר מיוגה אשר מאזנת את שרירי הגוף ומרגיעה את הנפש. ביוגה פראנה ניתן למצוא סדנאות לנשים החל משבוע 14 ועד לשלבי היריון המתקדמים. מלבד התרגילים עצמם, יוכלו הנשים ההרות לקבל הדרכת הכנה לקראת הלידה ההולכת וקרבה.

למי מתאים קורס יוגה

ישנם אנשים המקפידים להגיע לשיעורי יוגה בתל אביב פעם או פעמיים בשבוע. השיעורים מתאימים לאנשים המעוניינים לשמור על בריאות מבלי לוותר על הנאה צרופה ועל הפן הנפשי המשרה על מתרגלי היוגה רוגע ושלווה. קורס יוגה מתאים במיוחד לאנשים היושבים כל היום במשרד, והם זקוקים לתרגול משחרר אשר יעזור להם עם בעיות בגב ובצוואר. הקורס מתאים גם לאנשים אשר יש להם סדר עבודה אינטנסיבי כדוגמת אנשי עסקים, עורכי דין, רופאים מנתחים וכדומה. היוגה מסייעת בהרגעת הגוף והנפש ותכין את האדם לקראת יום עבודה נוסף המלא בפעילות. כמו כן, שיעורי יוגה יכולים לשמש גם במסגרת ערב צוות או יום גיבוש של חברה.