לפני הליך גירושין כדאי להיות מצוידים בעורך דין מקצועי - 0404
+
לפני הליך גירושין כדאי להיות מצוידים בעורך דין מקצועי

לפני הליך גירושין כדאי להיות מצוידים בעורך דין מקצועי

התחלה של חיים משותפים וזוגיות תמיד מלווה בתקוות גדולות לעתיד, אך לעיתים הן מתבדות ומגיע הרגע "לפרק את החבילה" – רגע שעשוי להיות קשה מאוד ברמה הנפשית, בין אם מדובר בנישואין שארכו שנים בודדות ועד לחיים שלמים ביחד המתפרשים על שני עשורים ואף יותר. אך במקרה האחרון, נסיבות רבות הופכות למורכבות ביותר, זאת עקב העובדה שנצברו נכסים משותפים, כמו גם מחויבויות כלפי ילדים או גורמים תלויים אחרים. במקרים אלה, עו"ד גירושין מקצועי ומהימן מהווה את הגורם החשוב ביותר המסוגל לספק פרידה קלה לכל הדעות ולאפשר המשך חיים רגוע ותקין תוך זמן קצר יחסית.

התפקידים של עו"ד גירושין

למרות שכולנו שומעים על הליכי הגירושין שהופכים למלחמת עולמות, הכפשות וכאבי לב – בפועל, האחוז הגדול של גירושין דווקא מסתיים בשלום, זאת בזכות התפקיד שמשחק עו"ד גירושין בתהליך זה. עד כמה שכל תהליך פרידה הוא כואב וקשה עבור שני הצדדים, לרוב יש תרשים זרימה קבוע: חישוב הנכסים וההוצאות, חלוקה שלהם ויצירת הסכם הכולל חלוקה זו, חלקת המשמורת על הילדים ותשלומי המזונות. תפקידו של עורך הדין בתהליך זה הוא לא רק לגבש את ההסכם, אלא גם לשמש כמגשר בלתי תלוי בין שני בני הזוג, מה שעשוי להביא לסיום מוצלח של התהליך. במקרים אחרים ההליך עשוי להגיע לבית משפט (במקרים של חוסר הסכמה עקרונית או מקרי אלימות והתעללות במשפחה).

מדוע נוטריון בתל אביב הוא נכס צאן ברזל

מרכז הארץ מהווה את אחת הנקודות הפעילות ביותר בארץ, ורבים מן המתגרשים באזור זה נאלצים לחפש נוטריון בתל אביב זמן רב. פנייה לאיש מקצוע מבעוד מועד תבטיח ביצוע מהיר יותר של תהליכים שונים ויעניק חופש פעולה רב. בחירה בעורך דין ברמה גבוהה מאפשרת לסיים את כל השלבים הבירוקרטיים מהר יותר, לנסח הסכם גירושין תקין וממצה ולהמשיך הלאה. ברגע שנופלת ההחלטה לסיים את חיי הנישואין, כדאי מאוד למצוא עורך דין באזור המרכז, על מנת שישרת את בני הזוג גם בשלבי הגירושין וגם בנושאים אחרים הקשורים למעמד האישי.

היתרונות של הסכם גירושין מנוסח היטב

הסכום גירושין איכותי שנכתב על ידי מומחה בתחום ענייני משפחה מהווה מסמך משפטי לכל דבר שמכובד על ידי כל בית דין בארץ – וניתן להשיג אותו ללא המתנה לשימוע בבתי הדין הרשמיים. גיבוש הסכמים אלה זהו חלק משמעותי מפועלו של הראל ושות', משרד עורכי דין ועמיתיו. כל הסכם שכזה כולל מספר סעיפים המתייחסים למחויבויות של בני הזוג לשעבר האחד כלפי השני וכלפי ילדיהם במידה ויש, חלוקת הרכוש, תנאי מכירה של רכוש, שיוך בעלויות על הנכסים השונים ועוד. הסכם גירושין מוגש לאישור בית הדין ולאחר מכן ניתן לשנות את הסטאטוס האישי במסגרת משרד הפנים