גרבר הום - הבית החכם שלכם - 0404
+
גרבר הום – הבית החכם שלכם גרבר הום

גרבר הום – הבית החכם שלכם

בית חכם אינו רק פרי המצאתם של סופרי המדע הבדיוני, אלא הוא נמצא כאן אתנו היום. אם נרצה, נוכל לפתוח את התריסים מבלי לקום מהכיסא או לאבטח את הבית מפני פורצים באמצעות מצלמת אבטחה. הטכנולוגיות של הבית החכם יכולות להתאים למגוון רחב של מבנים: בתים פרטיים, בנייני דירות מגורים, בנייני משרדים או בניינים של מוסדות ציבוריים.

אילו מוצרים כולל הבית החכם

מערכת בית חכם יכולה לכלול מגוון רחב של מוצרים ויכולות, כאשר המשותף לרובם הוא מערכת שליטה מרחוק בין אם באמצעות שלט ובין אם בעזרת המכשיר הסלולרי. אלה כמה מבין המוצרים הבולטים:

הפעלה וכיבוי של מזגן – ניתן להתקין מערכת אלחוטית לשליטה חכם במזגן ולאפשר לדיירי הבית לשנות את עוצמת החימום והקירור של המזגן באמצעות המכשיר הסלולרי או שלט ההפעלה. כך, ביום קיצי וחם אפשר להדליק את המזגן מרחוק, עוד לפני שמגיעים לבית ולהיכנס לחדר ממוזג מבלי לחכות עד שהאוויר יצטנן.

שעון שבת – שעון השבת הוא למעשה חלק חשוב בנושא תכנון בית חכם בייחוד עבור אנשים שומרי מסורת שאינם מדליקים אור בשבת. בעזרת שעון שבת ניתן להשיג שליטה אוטומטית על המכשירים החשמליים בבית מבלי הצורך להדליק אותם באופן ידני.

תריסים אוטומטיים – התריסים מאפשרים לנו לשמור על עוצמת קרני השמש החודרת אל החדר, ובעזרתם ניתן להחשיך החלל לצורך הרצאה או מנוחת צהריים. תריס חשמלי בטכנולוגיית בית חכם אלחוטי נפוץ במיוחד בבנייני משרדים, מכיוון שבחברות השונות נוהגים להחשיך את החדר כדי להעביר הרצאות.

מצלמת IP – ישנם בניינים הזקוקים למערכת מצלמות לצורך אבטחה – זה יכול להיות בניין מגורים גדול או משרד אשר בו מצויים פריטים חשובים כמו שרתים או מסמכים רגישים. הייחודיות של מצלמת IP אלחוטית היא כושר ההתחברות המהיר שלה לרשת אינטרנט מקומית מבלי הצורך לחבר את המצלמה ישירות למחשב.

מערכות אזעקה – מערכות אלה נועדו לשמור על ביטחונם של השוהים בבניין. באמצעות טכנולוגיית הבית החכם מאפשרת לאחד בין המערכות השונות – אזעקה, אינטרקום ומצלמה – כדי להתריע ביעילות בזמן אמת.

מדוע כדאי להתקין מוצרי סמארט הום בבית?

מוצרי בית חכם של גרבר הום יכולים לשפר את איכות החיים ולפתור אותנו מהתעסקויות בהכוונת המכשירים החשמליים שבביתנו. בעזרת תכנון נכון של בית חכם ניתן להתאים אוטומטית את אופן פעילותם של המכשירים החשמליים להרגלי הצריכה של דיירי הבית או עובדי המשרד, ובך לחסוך בהוצאות עבור משאבים כמו מים, גז או חשמל. כמו כן, אחד היתרונות הבולטים של סמארט הום הוא היכולת לשלוט במכשירים החשמליים מרחוק. אז גם אם אתם בדרך לשדה התעופה לקראת החופשה החלומית שלכם בספרד ושכחתם לכבות את המזגן בבית, אינכם צריכים לחזור במיוחד כדי לכבות אותו או להתקשר לשכנה כדי להסביר לה היכן נמצאים מפתחות הבית. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כמה כפתורים בטלפון הנייד ולכבות את המזגן.