אוויר לנשימה – מערכות אוורור איכותיות - 0404
+
אוויר לנשימה – מערכות אוורור איכותיות

אוויר לנשימה – מערכות אוורור איכותיות

כולנו משתמשים במאוורר או מזגן כדי לאוורר את חדרי הבית ולהנעים את זמנם של השוהים בחדר. אוורור של חלל קטן הוא עניין פשוט יחסית, אך מה קורה כשמדובר בחללים גדולים? חללים גדולים כמו חדרים מפוארים של בתי מלון או חדרי עבודה של מפעלים תעשייתיים זקוקים לאוורור תמידי. מדי יום ביומו מתמלאים חדרים אלה בריחות שונים ובנשימותיהם של מאות האנשים העוברים בהם. החדרים זקוקים למערכות אוורור תעשייתיות מורכבות כדי להתגבר על ריחות בלתי נעימים ותחושת מחנק בחללים גדולים.

פתרון בדמות מפוח

אחד המרכיבים היעילים לאוורור תעשייתי במערכות שונות הוא מפוח תעשייתי. המפוח הוא למעשה המנוע אשר מניע את מערכות האוורור ומאפשר חילופי זרם אוויר תקינים. כדי לדעת איזה מפוח להתקין, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע אשר יתאים את המפוח למערכת האוורור הקיימת בבתי עסק כמו אולמות אירועים, מחסני מפעלים ועוד. אלה שלושה סוגי מפוחים עיקריים הקיימים כיום:

מפוחי תעלה תעשייתיים – המפוחים שואבים עשן בעזרת תעלות ארוכות. במפוחים אלה משתמשים בעיקר למפעלים ומפעלי תעשייה.

מפוחים ציריים – מפוחים מאסיביים שמתקינים בחדרים גדולים כמו אולמות אירועים או מטבחים.

מפוחים צנטריפוגליים – מפוחים אלה פועלים באופן שקט, והם מתאימים במיוחד להוצאת אוויר מאולצת וריחות בלתי נעימים כמו ריחות עשן ותבשילים.

לאוורר את החלל

כל עסק – קטן או גדול – זקוק למערכת אוורור טובה אשר תוכל להזרים אוויר נקי לחדרים השונים ולשמור על בריאותם של השוהים בהם. התקנת מערכות אוורור נעשית על ידי אנשים מקצועיים בלבד שעברו הכשרה מתאימה. כדי להתקין מערכת אוורור, אנשי המקצוע בודקים את השטח ומתאימים למקום את המערכת הנכונה. מבין הגורמים המשפיעים על סוג המערכת שתיבחר הם – גודל החללים הזקוקים לאוורור, רמת הבידוד של החללים, הטמפרטורה הממוצעת בסביבה וכן מספר העובדים השוהים בבניין מדי יום.

מאוורר עוצמתי

כולנו מכירים את המאוורר הקטן והביתי המזרים לחדרנו משב אוויר נעים ביום קיצי לוהט. מאוורר תעשייתי הוא מאוורר לכל דבר, רק שהוא בעל מנוע גדול הרבה יותר ומיועד לאוורור חללים גדולים במקומות תעשייתיים כמו מטבח של מסעדה או מפעל למתכות. מדובר במכשיר שקט אשר מזרים אוויר נקי יותר. הוא אינו צורך הרבה חשמל, אינו פולט חומרים המזיקים לסביבה ויכול לאוורר גם שטחים פתוחים.

מאווררים את החלל עם קוניצין ולדימיר

חברת קוניצין ולדימיר מתמחה באוורור ומיזוג חללים. אם יש לכם בית עסק הממוקם בבניין גדול ובו עוברים מאות אנשים מדי יום ביומו, חשוב לדאוג לאוורור מתאים. אצל קוניצין ולדימיר תוכלו למצוא את הפתרון המושלם לכל בעיה. אם יש לכם מוסך או חניון, ניתן להתקין מערכת לסינון גזים רעילים. אם יש לכם מתקן ייצור למזון, הצוות המקצועי של קוניצין ולדימיר ידאג להתקין מערכת לטיהור אוויר אשר תוכל להתגבר על בעיות של ריחות מזון, תמנע את היווצרותו של אוויר דחוס בחלל פס הייצור ותאפשר לעובדים לעבוד בצורה תקינה ויעילה.