פרסום נכון באמצעות אנימטור ועורך וידאו מקצועי - 0404
+
פרסום נכון באמצעות אנימטור ועורך וידאו מקצועי

פרסום נכון באמצעות אנימטור ועורך וידאו מקצועי

הווידיאו זה המלך החדש של התוכן השיווקי והפרסומי – וכיום כבר אין עוררין על כך. עם מגוון הפלטפורמות המציעות צפייה בסרטונים באיכות HD והפורמטים השונים של סרטי תדמית לעסקים (שלעיתים חבויים מאחורים סרטונים וויראליים שנונים במיוחד) מאפשרים לחשוף כל שירות, בית עסק או אישיות לקהלים הרחבים ביותר, בזכות רמה גבוהה של תסרוט, צילום ועריכה. על מנת לממש את הפוטנציאל הרב החבוי בעולם הווידיאו, יש לפנות לסטודיו מנוסה ומהימן.

פרסום באמצעות ווידיאו  – מידע בסיסי

פרסום באמצעות ווידיאו זו לא המצאה חדשה, אנו רואים פרסומות בטלוויזיה מזה שנים רבות, אך התפתחות האינטרנט חוקי המשחק השתנו, בעיקר עם הופעת הפרסומות עם כפתור ה"דלג" – הצורך החשוב ביותר של המפרסמים הוא ליצור תוכן שהמשתמש לא ירצה לדלג עליו בשום פנים ואופן. במילים אחרות, פרסום באמצעות וידיאו נעשה באמצעות ערך מוסף: הסרטון יכול להיות מעניין, מצחיק, מבדר, או אפילו יפה במיוחד – כל אלה מאפשרים ליוצרי סרטי תדמתי לעסקים להנחיל את המותג בתודעת הצופים ולעשות ביסוס מותג באופן המקצועי ביותר וזה שהוכח בתור היעיל ביותר כיום. הוידיאו כיום משלב גם את התמונה עצמה, אך גם אלמנטים גרפיים וטקסטואליים – סרט תדמית לעסק צריך לכלול גם את שם בית העסק, הלוגו ושאר הסמלים הגרפיים המובהקים.

העולם החדש של סרטי תדמית לעסקים

עולם התוכן המודרני מלא רבדים מרתקים שכל אחד מהם יוצרים תכנים בולטים בעצמם: סרטים מבוימים, סרטי "ריאליטי", סרטים דוקומנטריים, סרטי אנימציה ועוד. העולם הזה לא עוצר לרגע וכיום ניתן לראות גם סרטונים 360 מעלות שהופכים לטרנד חדש, לאחר שסרטוני התלת-ממד כבר הפסיקו להיות שוס גדול. במילים אחרות, תכנים שנראים מאוד עדכניים ומודרניים כיום עשויים לאבד מהאטרקטיביות שלהם תוך מספר שנים, לכן תמיד כדאי למצוא סטודיו שתמיד דואג להישאר מעודכן, שתמיד מראה יצירתיות בלתי נגמרת ושתמיד יסייע לכם להיות בחוד החנית בכל הקשור לאיכות של החומר הפרסומי שלכם.

מהו אנימטור וכיצד הוא עשוי לתרום לבית העסק שלכם?

אנימציה מהווה כיום סוג מדיה פופולרי ביותר, משום שהוא מאפשר ליצור דמויות המתקשרות באופן ישיר למותג שלכם (דוגמא מובהקת – התוכי של בזק, היונים של ביטוח ישיר, וזה רק על קצה המזלג). לשם כך דרוש לכם אנימטור איכותי ומקצועי שייצור לא רק את ההיבט הוויזואלי, אלא גם יהיה מעורב בכל שלב התכנון וההפקה של הסרטונים ויעשה את העבודה באופן שיזניק את בית העסק שלכם קדימה. מדובר בעבודה הרבה יותר רחבה מאשר עורך וידיאו, אך נושא העריכה מוטמע גם בעבודתו של אנימטור. לעיתים מדובר באותו אדם המסוגל גם לעשות עריכה וגם לייצר דמויות ולהניע אותן על המסך.

דקויות העבודה של עורך וידיאו

עריכת וידיאו זהו מקצוע שאי אפשר להפריז בערכו – ניתן להרוס כל רעיון מעולה ואפילו צילום מוצלח באמצעות עריכה לא נכונה וחסרת מעוף. ולהיפך, לעיתים העריכה מאפשרת לפצות על חסכים מסוימים בצילום. יחד עם זאת, על מנת לקבל את התוצאה המושלמת, יש למצוא את שילוב המיומנויות הבא: אנימטור מקצועי, מעצבים גרפיים, עורכי וידיאו ומומחים בתחום השיווק והמיתוג. סטודיו ג׳אנקיארד 7 מהווה דוגמא למקום המספק את כל אלה ברמה הגבוהה ביותר ולאחר עבודה מוצלחת ויעילה עם חברות גדולות ברחבי הארץ ויצירת סרטוני תדמית לעסקים מכל הסוגים האפשריים. עורך וידאו מקצועי יכול לעשות שיפור משמעותי גם לחומרים שצילמו ללא השתתפותו, אך על מנת שהתוצאה תהיה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר – כדאי לעשות הכל תחת קורת גג אחת ועל בסיס תכנית ברורה ומוקפדת.