אימון עם קואצ'ר להצלחה בחיים - 0404
+
אימון עם קואצ'ר להצלחה בחיים

אימון עם קואצ'ר להצלחה בחיים

בחיים של כל אחד מאיתנו מגיע הרגע שבו אנו מבינים שמשהו השתבש ולא הולך על פי התכנית שבניתם לעצמכם בראש. זה יכול להיות קשור למגוון היבטים בחיים שלנו, משום שעל מנת לחוש אושר וסיפוק – אנו שואפים להצלחה בכמה תחומים: בזוגיות, בחיים המקצועיים, במשפחה, בהתפתחות האישית. לפעמים אנחנו כל כך שקועים בעצמנו שאי אפשר לראות את הסיבות והמקורות לבעיות. בדיוק בשלבים אלה בחיים שלנו אנו עשויים להפיק את מרב התועלת משירותיו של קואצ'ר.

מדוע ליווי אישי ואימון עשוי לשפר את החיים שלכם

על מנת לדעת כיצד לשפר את החיים שלכם, קודם כל צריך להבין מה הן הבעיות ומה המקור שלהן – ורק בשלב הבא לחשוב כיצד ניתן לפתור אותן בצורה היעילה ביותר ולהגיע להישגים במהירות. בניגוד לטיפולים הפסיכולוגיים שדורשים פעמים רבות שנים ארוכות, המטרה של אימון אישי היא להשיג את התוצאות האפקטיביות ביותר תוך זמן קצר לפעמים, ולרוב מבלי להתחיל לחזור אחורה בזמן ולנתח את טראומות הילדות הקטנות ביותר. מדובר בהליך יעיל ביותר שהוכיח את עצמו ברמת האדם הפרטי, בעלי עסקים קטנים המבוססים על פעילות של אדם אחד ואף ברמת הארגונים הגדולים ביותר. ייעול עסקי, כלכלי ואישי הולכים יד ביד בעולם הקואצ'ינג והאימון.

מהי ההתמחות והיכולת של קואצ'ר מקצועי?

בניגוד למומחה בתחום הפסיכולוגיה, קואצ'ר מומלץ ואיכותי מצופה להיות בעל השכלה מולטי-דיסציפלינרית, כלומר להיות נאור ומיומן בסוגי טיפול שונים. נדרשת הבנה גם בכלכלה (על מנת להיות קואצ'ר עסקי), גם בפסיכולוגיה על כל סוגיה, גם בנושאי תקשורת בינאישית ופעמים רבות בתחומי תקשור שונים, הילינג והבנה של הקשר שבין הגוף לנפש. מדובר באנשים מאוד מגוונים, השואפים תמיד לדעת יותר ויותר. למעשה, הניסיון שלהם מהווה נכס בפני עצמו, הם מכירים את הטבע האנושי ויכולים לאבחן את הגורמים שגוררים את האדם אחורה ולהיות מסוגלים להגדיר דרכי פעולה יעילות על מנת להביא לשיפור מהיר.

כיצד אימון אישי יכול לסייע בפיתרון משבר בזוגיות?

אחת הבעיות שהכי מציקות לאנשים בימינו – זה משבר בזוגיות. כיום כולנו מודעים לחשיבות של מערכת יחסים פתוחה ומפרה עבור שני הצדדים. בניגוד לעבר, אין כל סיבה להישאר במערכת יחסים שלא מביאה אושר לשני הצדדים, ולכן כל תחושת משבר גורמת לחרדות ופחדים לשני הצדדים. מאמן אישי מהימן שמכיר את פסיכולוגיית היחסים, מכיר את השלבים האופייניים בכל מסלול הקשר בין שני אנשים יכול לראות היכן עלו היחסים על שרטון ולהנחות את הצדדים לעשות את הצעדים החיוניים אחורנית ולהביא לשיפור משמעותי בחייהם האישיים. עבור רבים מערכית היחסים הזוגית מהווה את הבסיס לכל חייהם וברגע שהקואצ'ינג הביא לתוצאה הרצויה  – השיפור ניכר בכל גורמי החיים האפשריים.

כך מוצאים קואצ'ר מומלץ לחישוב מסלול מחדש

בגלל שמדובר בתחום חדש יחסית, אך מאתגר ומסקרן באותה המידה – אנשים רבים לא יודעים בדיוק מה הם המאפיינים של קואצ'ר מומלץ שיסייע להם להבין את הגורמים שמרחיקים אותם מהצלחה, כיצד לפתור משברים