אור, קומפוזיציה וראייה ייחודית - איך בוחרים צלם לארוע? - 0404
+
אור, קומפוזיציה וראייה ייחודית – איך בוחרים צלם לארוע?

אור, קומפוזיציה וראייה ייחודית – איך בוחרים צלם לארוע?

עם הקדמה הטכנולוגית מגיעות תמיד בעיות מסוימות האופייניות דווקא לנגישות הזאת. במילים אחרות, כפי שמקובל להתבדח בעולם הצלמים – כל אדם שקנה מצלמה כבר חושב שהוא צלם גדול וחשוב. אך בפועל, הנגישות של מצלמות איכותיות ויקרות לא מחליפה את העבודה של צלם מקצועי. כיום האיכות של התמונה כבר לא מרשימה, ועל מנת להשיג תוצאות שיעמדו במבחן הזמן, יש לשלב את הפאן הטכנולוגי והטכני ביכולות אמנותיות והבנה כללית של השפה הצילומית: אור, קומפוזיציה וראייה ייחודית של המתרחש שתגרום לכל אדם מצולם לחשוב: "זה אני?! לא ייאמן כמה שזה מדהים!"

מדוע חשוב שלא להמעיט בערך של צילום אירוע?

כמו כל דבר אחר בחיים, האירוע שלכם יעבור ויחלוף הזיכרונות ממנו ידהו וגם אתם (בני הזוג שהתחתנו) תשתנו לבלי היכר, ותוך זמן הרבה יותר קצר ממה שנדמה לכם. הדבר היחיד שיישאר כפי שהיה זה התיעוד של האירוע. לכן חשוב מאוד שלא לחסוך על העניין וכן לוודא ששכרתם את שירותיהם של אנשים מהימנים שלא רק יעשו עבודה טובה בזמן האירוע ויציעו לכם חבילות צילום לחתונה שלא כוללות גיבוי, אלא גם ידאגו לגיבויים איכותיים של כל כרטיסי הזיכרון מראש, יעשו סינון ועריכה איכותית של החומרים ויספקו לכם אותם על גבי כוננים אמינים.

האתגרים של צילומי זוגיות באופן כללי

כיום כל חתונה כוללת מספר סיישנים של צילומים שלא תמיד קשורים באופן ישיר לחתונה עצמה. למשל, כיום מקובל לעשות צילומי "Save the date", כלומר תמונות מיוחדות (וכדאי גם שיהיו מקוריות) של בני הזוג המזמינים את כל החברים לחתונה. ניתן להדפיס את התמונה על גבי ההזמנה, להעלות לאתר האינטרנט הייעודי של החתונה וכמובן – לעמודי הפייסבוק. מדובר במשימה לא פשוטה, משום שלא כולם יודעים להצטלם, ולא כולם יודעים לשדר את הרגשות שלהם בנינוחות לעדשת המצלמה, כך שהמטרה של צלם אירועים במרכז ומומחה בתחום צילומי זוגיות היא לגרום לשני המצולמים להשתחרר ולתעד אותם בצורה הטובה ביותר.

מה הדרישות המיוחדות של צילום חתונות במרכז?

אזור המרכז העמוס והרווי מציב אתגרים נוספים על פני כל מה שקיים בתחום. על מנת ליצור את תיעודי האירועים הטובים ביותר בגוש דן, על חברת ההפקה של צילום חתונות במרכז להיות אחראית מספיק על מנת להגיע לכל מקום מראש, להיערך לפקקים, המוני אנשים, לחות גבוהה ועוד אינספור הפרעות שעשויות להיות הסיבה לכך שהתמונות לא נראות בדיוק כפי שכולם היו רוצים. כל היכולות האלה נרכשות לאחר ניסיון רב שנים ועשרות ואף מאות חתונות שצולמו בהצלחה. מצד שני, הקצב המהיר של  עבודה במרכז הארץ עשוי להביא לשחיקה מהירה של היכולות היצירתיות, וגם על כך צריך לתת את הדעת.

כך מזהים צלם אירועים במרכז שינציח את האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר

כפי שניתן להבין, משימת מציאת שירות צילום אירועים במרכז ברמה גבוהה היא לא פשוטה במיוחד, אך מצד שני – גם ההיצע רחב. כל מה שנותר לכם זה לגבש את הדרישות החשובות ביותר למציאת איש המקצוע המתאים ביותר. ניסיון, אבזור טכנולוגי מתקדם, יצירתיות מתפרצת לצד יכולת "לקלוט" את האופי של המצולמים במהירות ויכולת להוציא מהם את הרגשות, התנוחות והתמונות הדרושות על מנת לקבל את הפריים המושלם. אדריאן סבל והצוות שלו מספקים את כל אלה בשפע ומעניקים שירות מעולה ואיכותי במרכז הארץ – חתונות המתועדות בצורה אסתטית, עדינה והכי חשוב – ייחודית. חשוב מאוד שהתמונות שיתקבלו לא יהיו זהות בתבניות שלהן לתמונות של עשרות זוגות אחרים, בגלל שהאירוע שלכם והזוגיות שלכם הם מיוחדים במינם, וזה צריך להיות מוצג בכל תמונה ותמונה.